יוני 25

כך תחליטו על יעד לנופש משפחתי

בקטגוריה טיולי משפחות לספרד

שם המאמר: כך תחליטו על יעד לנופש משפחתי
דורג על ידי סיון בתאריך 25.06.13
דירוג המאמר: 4.5

קיימות אפשרויות רבות לנופש בחו"ל. כיום יכולה כל משפחה ישראלית לבחור יעד על פי העדפות אישיות, תקציב או תאריכים המתאימים לסידורי העבודה והלימודים. נופש בחו"ל הוא הזדמנות מצוינת לזמן איכות וליצירת חוויות משותפות. אפשר להזמין בית מלון ביעד קרוב, לשכור רכב ולצאת לטיולים, או לחילופין להעדיף נסיעה ארוכה למספר שבועות. בסופו של דבר, בני המשפחה הם היחידים שמחליטים איזה סוג של נופש לערוך ובאילו יעדים לבקר. יחד עם זאת, מספר המלצות יכולות לעזור בסינון בין יעדים שונים. מגוון האפשרויות לא תמיד מקל על ההחלטה, אלא להיפך. לעיתים דווקא המלצה ספציפית על אחד או שניים מאתרי הנופש הפופולאריים בעולם היא צעד חיוני ויעיל.

Barcelona by ooznu, on Flickr

כל מה שצריך לדעת על נופש בברצלונה

ההמלצה הראשונה אשר פשוט אי אפשר להתעלם ממנה בנוגע לנופש משפחתי בחו"ל קשורה כמובן אל ביקור בברצלונה. העיר הקטאלונית המפורסמת ביותר בעולם, אשר מאחוריה מאות שנים של היסטוריה, תיירות, אתרי בילויים ואטרקציות, פותחת את שעריה גם בפני התייר הישראלי. אפשר לתכנן נופש בברצלונה יחד עם איש מקצוע, או להיכנס אל אתרי אינטרנט ייעודיים ולקרוא מידע על רלוונטי. ניתן גם להתייעץ עם חברים או בני משפחה לגבי נופש בברצלונה. על מנת לבחור את האלטרנטיבה הראויה ביותר כדאי להגדיר את התקציב, את מספר הנופשים ואת התאריכים. חודשי הקיץ נחשבים עמוסים במיוחד עבור נופש בברצלונה, כמו גם תקופת החגים. יתרה על כך, ברצלונה היא יעד מבוקש בקרב תיירים מכל רחבי העולם. אפשר אמנם למצוא המון ישראלים ברחובות ברצלונה, אך סביר יותר יהיה לפגוש תיירים מחלקים אחרים של אירופה, מארצות הברית ולעיתים גם מהמזרח.

למי מתאימות חבילות לאנטליה?

עוד המלצה חשובה שכדאי להזכיר בהקשר של אתרי נופש פופולאריים בחו"ל קרובה יותר לישראל מברצלונה, אך מציעה לא פחות חוויות. במקרה הזה מדובר על חבילות לאנטליה ברגע האחרון אשר שמם כבר יצא למרחוק. ראשית, כדאי להזכיר כי העלות של חבילות לאנטליה ברגע האחרון נמוכה באופן משמעותי מהמחירים של הזמנות אחרות. שנית, חבילות לאנטליה ברגע האחרון מבטיחות אינספור הפתעות בנוגע אל היעד. אפשר לבחור חבילה עם ביקור בפארקים ואטרקציות המתאימות לילדים, או להעדיף לנצל את הזמן ולהעביר יחד עם בני הזוג חופשה רומנטית. במילים אחרות, חבילות לאנטליה ברגע האחרון מתאימות לכולם ללא יוצא מן הכלל. זו הדרך האולטימטיבית להפתיע אדם קרוב ולצאת לחופשה בלתי מתוכננת. מבחינת לוח זמנים, אנטליה היא יעד איכותי כל ימי השנה אך עדיף למקד את הביקור החל מחודשי האביב ועד תחילת הסתיו. מדובר על יעד קרוב אשר הטיסה אליו קצרה במיוחד, מה שמאפשר למזמינים ליהנות מחוויה ספונטנית בלתי נשכחת לאורך שנים רבות.

אתם בוחרים

לסיכום, הבחירה בין יעדים לפני יציאה לחופשה בחו"ל היא בעצמה חלק מההרפתקאה. כל משפחה בוחרת את היעד על פי נושאים שחשובים לה, אך קיימים מספר קריטריונים משותפים. מחיר משתלם, שירות איכותי וביקור באטרקציות הם התנאים אשר קובעים את איכות החופשה. בין אם מדובר על ברצלונה, אנטליה או כל יעד אחר, מומלץ לעשות חושבים לפני שיוצאים לחופש בחו"ל. המחירים של חבילות ברגע האחרון יכולים להתאים למי שמעוניין ליהנות ממחירים נוחים, בעוד בירור מראש מבטיח גם הוא לא מעט יתרונות. איך שלא מסתכלים על זה, חופשה בחו"ל צריכה להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה של משפחות וכדאי מאוד לנצל את ההטבות ואת המבצעים הקיימים כיום עבור ישראלים.

 

התגובות סגורות