פבר' 20

חבילות נופש לאיטליה

בקטגוריה טיול משפחות לגרמניה, טיולי משפחות לאיטליה

שם המאמר: חבילות נופש לאיטליה
דורג על ידי פולי בתאריך 20.02.13
דירוג המאמר: 4.5

אין כמו חופשה מהנה באירופה. ללא ספק, אם אתם מעוניינים בנסיעה שתרגיע אתכם ותראה לכם מקומות אחרים – באירופה יש מה לראות. הבעיה היא שהאתרים המפורסמים ומוקדי המשיכה התיירותיים בערים הגדולות באירופה צפופים ויקרים. עד לפני מספר שנים רוב הישראלים לא יכלו להגיע לאתרים הגדולים באירופה, פשוט בגלל המחיר הגבוה. אם עד לפני מספר שנים אפשר היה לנסוע לאירופה פעם בשנתיים, היום אפשר לנסוע מספר פעמים בשנה במסגרת דילים נהדרים שקיימים באינטרנט.

Italy | Capri Island by Edward Langley, on Flickr

חבילות נופש לאיטליה

היום אפשר להגיע למקום קסום כמו איטליה, ולבחור עיר או שתיים להתמקד בהן, תוך קבלת כל התנאים שצריך כדי שהטיול יהיה מושלם ובמחיר נמוך יחסית. איך עושים זאת? באמצעות חבילות נופש לאיטליה. החבילות מאפשרות למטייל הישראלי לקבל את כל התנאים מראש, במחיר אטרקטיבי. החבילות כוללות טיסה, מלון, נסיעות והעברות ולפעמים גם השכרת רכב וכניסה לאטרקציות. קיימות חבילות לכל הערים המרכזיות באיטליה ולכן אפשר להגיע היום לכל מקום לאכול פסטה, לראות אמנות ולצפות בנופים הקסומים ללא מאמץ או הוצאות מיותרות.

טוס וסע לגרמניה

היום אפשר להגיע גם לכל מקום בגרמניה בקלות. אם פעם ברלין הייתה עיקר המוקד והערים האחרות היו מתאימות בעיקר לטיולי שורשים בגלל המחיר, היום במסגרת טוס וסע מינכן או קלן, פרנקפורט או דרזדן אפשר להגיע לכל עיר, לבלות בה, לצאת לנופש משפחתי או טיולי שטח – והכל במחיר קבוע מראש. כל מה שצריך לעשות הוא למצוא את הדיל המועדף עליכם, לעיר שאתם רוצים לבקר, דרך האינטרנט ולנסוע. הדילים שעוסקים בטוס וסע מאפשרים לכם למצוא במסגרת מחיר אטרקטיבי גם טיסה איכותית בשעה טובה (בדרך כלל ללא קונקשן, אבל לא תמיד, חשוב לבדוק מראש!) וגם לקבל אוטו מושכר בשדה התעופה עם נחיתתכם, שישמש אתכם בטיול.

התגובות סגורות