נוב' 04

מהו הדמיון בין טיול בתוך היער השחור עם ילדים לבין הגעתון של נהריה?

בקטגוריה טיול משפחות לגרמניה

שם המאמר: מהו הדמיון בין טיול בתוך היער השחור עם ילדים לבין הגעתון של נהריה?
דורג על ידי שחף בתאריך 4.11.13
דירוג המאמר: 4.5

לאורך של 170 ק"מ של עצים, צמחייה, נהרות ואגמים שוכן לו היער השחור של גרמניה. היער השחור נחשב לאחד מהמקומות התיירותיים המובילים של גרמניה, דבר לא מובן מאליו בהתחשב בעובדה שישנן ערים רבות במדינה שנחשבות לאטרקטיביות ביותר, ומושך אליו אינספור מטיילים, בייחוד כאלה שמגיעים לשם עם ילדיהם.

View from Freudenstadt by caitriana, on Flickr

היער השחור עם ילדים

היער השחור של גרמניה נחשב לאחד מהמקומות היותר צבעוניים והיותר תוססים של אירופה. לא משנה מאין תתחילו והיכן תסיימו את הטיול בו, בכל מקרה תמצאו שפע של מקומות לבקר בהם, לסעוד בהם, ללון בהם ובעיקר ליהנות בהם. היער השחור עם ילדים היא חוויה יוצאת דופן, בעיקר בשל האפשרויות הרבות שעומדות בפניהם במהלך חופשה ביער, אפשרויות שכוללות השתתפות באחד מהפסטיבלים המקומיים בהם תושבי הכפרים ששוכנים לאורך היער לובשים תלבושות מסורתיות ומכינים מאכלים מסורתיים,שימוש במתקני השעשועים הרבים שפזורים בו כמו מגלשות המים הרבות ובעיקר פארק אירופה שמאגד לתוכו עשרות מתקנים ואלפי ילדים בכל יום ואפילו ספורט ימי דוגמת סקי מים או שייט באחד מהאגמים הפרושים לאורך היער, כשבראשם נמצא אגם טיטיזי היפהפה, שממוקם ממש על יד העיירה העונה גם היא לאותו השם.

מגרמניה אל נהריה

ביער השחור תוכלו גם לקחת את ילדכם ולוותר יום אחד על לינה באחד מבתי המלון הרבים ברחביו, על מנת להעביר חוויה מרתקת בדמות קמפינג בחוץ, קמפינג שלא יכלול את המנגל המסורתי אותו כנראה לא הבאתם יחד איתכם מה גם שקרוב לוודאי גם אף אחד לא היה מאפשר לכם לעשות על האש ביער, אך בהחלט יכלול שינה באוהל ושקי שינה מתחת לכיפת השמיים. לאחר שביליתם במתקני השעשועים וערכתם קמפינג באוהל במעבה היער, כעת מומלץ להתקדם לאורך אחד הנחלים, כאלה המזכירים את נחל הגעתון של נהריה, באופן רגלי או כשאתם רכובים על אופניים שכורים, ולהמשיך ולטייל. במהלך הטיול לאורך הנחלים ככל הנראה תגיעו לעיירות באדן-באדן ופרייבורג שם תטעמו את המאכלים המקומיים ותשתו את הבירה הגרמנית האיכותית, או שתגיעו אל העיר שטוטגרט, שם תוכלו לבקר באחד ממוזיאוני הרכבים של פורשה או מרצדס.

 

התגובות סגורות