אפר' 29

חבילות נופש לחו"ל – הדרך הטובה והשקטה ביותר לבלות חופשה משפחתית

בקטגוריה שונות

שם המאמר: חבילות נופש לחו"ל – הדרך הטובה והשקטה ביותר לבלות חופשה משפחתית
דורג על ידי תומר בתאריך 29.04.13
דירוג המאמר: 4.5

אנשים רבים רוצים לנסוע עם המשפחה לחו"ל, ואכן עושים זאת פעם בשנה או שנתיים. הבעיה המרכזית שהם מציינים היא – חוסר האיזון הכלכלי שקורה ביחד עם החופשה. הסיבה העיקרית היא שהתקציב שתכננו, כמעט אף פעם לא פוגש במציאות. מה עושים כדי לפתור את זה? ישנו פתרון פשוט מאד. חבילות נופש לחו"ל הן הפתרון הטוב ביותר.

למה חבילות נופש לחו"ל הן הפתרון המושלם?

חבילות נופש הן פתרון מצוין עבור משפחות. מדובר בחופשה קצרה, שכוללת גם טיסה, גם העברות למלון, גם לינה ברמה שתבחרו ולפעמים גם רכב או כניסה לאטרקציות. את הכול קונים במקום אחד, במחיר אחד, סגור ומסודר. חבילות נופש לחו"ל נחשבות פופולאריות מאד ב-15 השנים האחרונות, בעיקר כי הן אטרקטיביות מבחינת המחיר. הן גם מגוונות מאד. מצד אחד, חופשות לאירופה. מצד שני, חופשות במזרח התיכון הכל כלול.

החופשות קרובות (5 שעות טיסה לכל היותר) וזולות ולכן מתאימות להיות חופשה קצרה, משפחתית ולא רחוק מדי מהארץ ומהבית. בנוסף, החבילה כוללת הרבה מאד הוצאות שאם הייתם מלקטים אותן לבד, הייתם משלמים הרבה יותר. בחבילות הכל כלול יש עוד יתרון; כל השטויות שעולות הרבה מאד כסף (ארטיקים לילדים למשל) כבר כלולות במחיר, וכמה שרוצים, ככה שמצד אחד – לא אומרים לילדים לא (ובחופשות בודדות כן אומרים לילדים לא, כי זה יקר, ואין בור ללא גבול בכיס) ומצד שני – לא מוציאים אגורה נוספת ממה שסגרתם בתקציב. מושלם לא?

Steve Polyak and family by Steve Polyak, on Flickr

חבילת נופש או חופשה בסקי קלאב מד: מתנה מושלמת ליום הולדת

אם אתם מחפשים מתנה טובה ליום הולדת, חבילת נופש מתאימה בהחלט למתנה כזאת. היא גם טובה לשנת נישואין. אבל, אם אתם רוצים חופשה לבד, ולא רוצים ללכת למלון בוטיק – אלא לצאת לאירופה, סקי קלאב מד הוא גם הפתרון. מדובר על חבילות הכל כלול (לא זולות כל כך, כי סקי זה יקר) באחת ממדינות אירופה המציעות חבילות סקי. החבילות מביאות אתכם לאתרים האיכותיים ביותר באירופה, הכוללים לינה, טיסה, כניסה, סקי פס לכל מיני סוגים ורמות של סקי ואפילו בית ספר לסקי באנגלית, אם אתם מתחילים ומתנסים בפעם הראשונה. אם אתם רוצים למצוא דיל טוב, לסקי או לחופשה יבשתית במסגרת חבילה, חשוב שתתעדכנו במבצעים באתרי התיירות באינטרנט, שכן החבילות מתעדכנות לעיתים קרובות.

יתרונותיה של חבילת הנופש…

היתרונות של חבילות הנופש, בין אם סקי ובין אם לווא, הן רמת התיירות הגבוהה לעומת המחיר האטרקטיבי. אם הייתם רוצים ללקט את הפריטים בחבילת הסקי לבד, הייתם משלמים הרבה יותר. פה אתם מקבלים מלונות טובים וכניסה לאתר איכותי במחיר סביר בהחלט. בנוסף, אפשר לבחור את רמת החבילה לתקציב שלכם. למשל, אם אתם רוצים להשקיע בכניסה לאטרקציות או בטיסה נוחה ואיכותית, אבל המלון מספיק לכם שיהיה רק ברמה של 3 כוכבים כי אתם מתכננים לבלות בחוץ כל הזמן, תוכלו. אם תרצו מלון איכותי של הכל כלול ברמה של 5 כוכבים, אבל הטיסה יכולה להיות עם קישור במדינה אירופאית נדחת, גם את זה תוכלו לעשות.

יש חבילות המתאימות את עצמן לאוכלוסיות שונות; דתיים, מבוגרים, שומרי מסורת, נשים בלבד ועוד ועוד. ישנה אפשרות גם לערוך את חבילות הנופש בארץ, וגם כאן יש יתרונות דומים. אפשר להגיע לאילת או לים המלח בקלות, בטיסה או רכב, ולשלם הרבה פחות על הכל כלול מאשר לבחור מלון לא איכותי, ולשלם על ארוחות בחוץ, כניסה לאטרקציות ועוד. גם במסגרת הדילים בישראל אפשר למצוא מבצעים מתעדכנים באינטרנט בצורה תדירה.

Tags:

התגובות סגורות