פבר' 13

טיול לדרום אמריקה

בקטגוריה טיולי משפחות לארצות הברית

שם המאמר: טיול לדרום אמריקה
דורג על ידי דותן בתאריך 13.02.13
דירוג המאמר: 4.0

עד לפני כמה שנים נחשב טיול לדרום אמריקה לנחלתם של צעירים עם תרמילים בלבד. אלה שיצאו לטיול הגדול אחרי הצבא לנקות את הראש. להיות רחוק מהבית וההורים ולעשות טרקים מיוחדים בג'ונגלים של ברזיל ופרו ולטפס על הרי האנדים הגבוהים עד לאגם טיטיקקה ולעיר האינקה הידועה במצ'ו פיצ'ו. כיום ממשיכים התרמילאים להגיע לדרום אמריקה, אבל היבשת נפתחה ליותר ויותר אנשים המבקשים לטייל בה ולא רק עם תרמיל ונעלי הליכה. כיום ניתן לטייל בדרום אמריקה עם טיולים מאורגנים לכל הגילאים ואפילו למשפחות וגם לארגן לעצמכם טיול ביבשת או לרכוש חבילות נופש באיזורים שונים.

"South

popejon2, on Flickr"

טיסה לדרום אמריקה

טיסה לדרום אמריקה מתחילה טיול לדרום אמריקה שלא תשכחו זמן רב. דרום אמריקה נמצאת ברובה בחצי הכדור הדרומי ולכן עונות השנה שם הפוכות מאשר אצלנו. מזג האוויר בדרום אמריקה משתנה מאיזור לאיזור ואין אפשרות להצביע על סוג מסויים וכך גם לגבי האקלים השונה מאיזור לאיזור. טיסות לדרום אמריקה מהארץ עוצרות בתחנות ביניים באירופה ובארצות הברית, וכאשר לטסים דרך ארה"ב יש להצטייד בויזה. טיסות הנוחתות ביעדים באירופה אינן מבקשות ויזה לארה"ב. בדרום אמריקה יעדים רבים שניתן להגיע אליהם בטיסה אבל ארבעת המומלצים גם לתרמילאים וגם למטיילים המבוגרים יותר הם ברזיל, פרו, צ'ילה וארגנטינה.

טיסה לדרום אמריקה – ארגנטינה

טיול לדרום אמריקה המתחיל בארגנטינה יוצא בטיסה מהארץ עם עצירת ביניים באירופה ונוחתת בנמל התעופה הבינלאומי של בואנוס איירס. מעיר זו ניתן לצאת לטיולים רבים ברחבי מדינה ענקית זו ובהמשך ליתר חלקי דרום אמריקה. מבואנוס איירס ניתן לטוס למקומות

שונים בתוך ארגנטינה שהיא המדינה השמינית בגודלה בעולם.

טיסות לדרום אמריקה – ברזיל

ברזיל היא ארץ הקרנבלים וחופי הים המשגעים, ארץ האמזונס והג'ונגלים הפראיים והיא מקום מצויין להתחיל בו טיול לדרום אמריקה. ברזיל היא מדינה החמישית בגודלה בעולם והיא מציעה אין ספור מקומות ואטרקציות וטיולים ובילויים. הטיסות לברזיל מהארץ עוברות באירופה או בארצות הברית ורוב הנחיתות הן בסאו פאולו. בתקופת הקרנבל בחודש פברואר מגיעות טיסות רבות גם לריו דה ז'נרו ולסלבדור המאד מבוקשות.

טיסות לדרום אמריקה – פרו

פרו היא ממלכת האינקה השוכנת לחופו המערבי של היבשת והיא מדינה ענקית הגובלת גם בברזיל. יובלי האמזונס מתחילים בפרו בהרי האנדים והגיאוגרפיה שלה כוללת גם מדבריות וג'ונגלים ושרידים של תרבויות עתיקות. האתר הידוע ביותר בפרו הוא מאצ'ו פיצ'ו שנחשב לאחד מפלאי תבל שהיה עיר הבירה של האינקה עד הכיבוש הספרדי. טיסות לדרום אמריקה לפרו עוברות באירופה או בארה"ב ונוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של לימה בירת פרו. בפרו עצמה יש טיסות פנים למקומות שונים ורוב התחבורה נעשית באוטובוסים.

טיסות לדרום אמריקה – צ'ילה

גם טיסות לצ'ילה מאד פופולאריות. צ'ילה היא מדינה ארוכה וצרה המשתרעת לרוב אורכה של היבשת בצידה המערבי. המדינה עשירה במחצבים ויש בה אתרי סקי מבוקשים ועיירות קטנות וציוריות המתחבאות בתוך ההרים. הטיסות לצ'ילה עוצרות בארצות הברית או אירופה ומגיעות לסן דייגו בירת צ'ילה. צעירים וסטודנטים יכולים למצוא טיסות זולות לצ'ילה העוברות באירופה.
אחת החברות הידועות בטיסות שלה מן הארץ לדרום אמריקה היא איברייה הספרדית. רוב הטיסות לדרום אמריקה של החברה מהארץ עוצרות במדריד ומשם ממשיכה למספר גדול של יעדים בכל רחבי יבשת אמריקה הדרומית.

טיול לדרום אמריקה – טיול מאורגן

כיום תוכלו למצוא מספר גדול של טיולים מאורגנים לאמריקה הדרומית המיועדים למשפחות עם ילדים ולמבוגרים. טיולים אלה יוצאים בדרך כלל לשבועיים לפחות והם כוללים את כל המקומות הנחשבים ביבשת.

התגובות סגורות