פבר' 27

שק שינה – ציוד אלמנטרי לטיולים

בקטגוריה ציוד לטיולי קמפינג

שם המאמר: שק שינה - ציוד אלמנטרי לטיולים
דורג על ידי ישראל בתאריך 27.02.13
דירוג המאמר: 4.5

מי לא זוכר את שקי השינה בהם ישנו בכל טיול שנתי או במסיבות פיג'מה עם החברים? גלגוליו של זה עברו תהפוכות רבות במהלך השנים והזכרון של אבן בולטת או קוץ נעוץ בין הצלעות הולך והופך למעומעם. שקי שינה של היום הם מפנקים, מותאמים לתאי מזג אוויר, קלים לנשיאה וממש הופכים להיות שמיכת הפוך של הטבע.

שק שינה- שדרוגים מפנקים

שק שינה הוא אמצעי הלינה הפופולרי ביותר בטיולי תרמילאים ושטח. הוא נוח לנשיאה, ניתן לגלגל אותו כך שלא יתפוס נפח רב, ומאפשר לינה בכל מקום בו תרצו לתקוע את יתד האוהל שלכם ולהתמקם לשנת לילה במהלך טיול השטח. שק שינה של היום קיים בוריאציות רבות, הן בגודלו- יש גם שקי שינה זוגיים, והן ביכולת שלו לספק מענה רך ונעים, גם בתנאי מזג אוויר קרים במיוחד וגם מעצם הלינה על הקרקע שלפעמים אינה נוחה, משופעת או מחוספסת.

אם אתם מטיילים באזורים שהם קרים בעיקר בלילה, תוכלו למצוא שק שינה עם בידוד מיוחד ששומר על חום הגוף ועליכם. חלק משקי השינה הם בעלי בטנה פנימית עשויה כותנה ופלנל מפנקים, אחרים מטריקו, ועוד. שק שינה עשוי כך שהחלק הנוגע באדמה יהיה עמיד בפני שחיקה ומגע ממושך עם הקרקע וכן עמידות למים. כמו כן הוא עשוי כך כי במקרים בהם דווקא חם בתוכו, ניתן להוציא בקלות את הידיים ולפתוח אותו מעט לצורך אוורור הגוף. שקי שינה מגיעים היום בגדלים רבים, והם משמשים גם תינוקות לשנת לילה בחורף, כשיש חשש שהשמיכה תיפול מעליהם במשך הלילה.

כאשר אתם בוחרים שק שינה בחנות ודאו כי מצוינים עליו החומרים מהם הוא עשוי וההתאמה שלהם לתנאי מזג אוויר שונים. בדרך כלל יהיו אלו המלצות היצרן אולם לאחרונה נוספו על גבי שקי השינה גם סימונים של התקנים האירופאיים אשר הם מחמירים יותר ונותנים מושג רחב יותר לגבי איכות שק השינה וההתאמה שלו לתנאי שטח ומזג אוויר. שק שינה איכותי יכול להחזיק מעמד למשך שנים רבות וגם אחרי שהוא נפרש על אין ספור סוגי אדמה או קרקע שונים, נחשף לרוחו או לגשם וגולגל פעמים רבות לצורך אריזה.

חברת ניין מוצרי צריכה מתמחה בציוד לצרכי טיולי שטח ומחנאות, אולם ניתן למצוא בנוסף גם ציוד הכרחי לכל בית המסייע לשמירה על בטחונו, כמו למשל גלאי עשן.

גלאי עשן – חובה בכל בית

לפעמים אסונות גדולים יכולים להמנע באמצעים קטנים. גלאי עשן נוח, קומפקטי ועם אפשרות לתלייה או הצמדה נוחה לתקרה הוא כל מה שצריך בשביל השקט הנפשי ומניעת אסון כזה או אחר. בישול ממושך עם אוכל שנשכח ונשרף, סיגריה בוערת שלא כובתה כראוי, נר שבת שנפל מהפמוט- כל אלו ואחרים הם מסוכנים ויכולים במחי יד לגרום לנזקים כבדים בבית. הגלאי עובד באמצעות חיישן המזהה כמות עשן עודפת או קיצונית ומתריע עליה באמצעות צלצול עז. פריט זה הוא מתבקש בכל בית ובכל מצב ועלותו היא לא גבוהה, התקנתנו לא מסובכת והתחזוקה שלו היא נוחה. חשו בלוודא כי יש אישור של מכון התקנים על גבי כל גלאי עשן שתבחרו מאחר והתקנים הם מאד מחמירים בכל הקשור לאש וכך צריך להיות.

ניין מוצרי צריכה מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של ציוד לקמפינג או טיולי תרמילאים, עם פתרונות מעולים, נוחים ופרקטיים לכל מצב שיאפשרו טיול נוח ובטוח, עם עזרים חכמים ונוחים להעצמת חווית הטיול.

 

התגובות סגורות