פבר' 04

שיקולים בבחירת טיסות לרומניה או ארצות הברית

בקטגוריה טיולי משפחות לארצות הברית

שם המאמר: שיקולים בבחירת טיסות לרומניה או ארצות הברית
דורג על ידי אווה בתאריך 4.02.13
דירוג המאמר: 4.0

משפחות המתכננות חופשה שנתית צריכות לקחת בחשבון מספר שיקולים מרכזיים. במידה ומדובר על חופשה ארוכה, ניתן לשקול טיסה של מספר שעות ובילוי יחד עם הילדים ביעדים רחוקים כגון ארצות הברית. לעומת זאת, חופשה קצרה של סוף שבוע או ביקור במהלך החג תחייב היערכות שונה ובחירה ביעד קרוב. שנית, יש לשקול גם את נושא התקציב: יש הרבה יותר טיסות ליעדים פופולאריים מאשר ליעדים אחרים, ולכן גם מחיר החופשה עשוי להשתנות.

New York by hom26, on Flickr

מגשימים חלום עם טיסה לארצות הברית

מבחינת ילדים בכל הגילאים, טיסה לארצות הברית היא הגשמת חלום. אפשר להזמין טיסה לארצות הברית ולנחות בלוס אנג'לס או בניו יורק, או להרכיב טיול משפחתי ארוך יותר ולנחות בערים אחרות. בכל מקרה, חברות התעופה המציעות טיסה לארצות הברית מנמל התעופה בן גוריון מאפשרות בחירה בין תאריכים ומחירים שונים. אל על לדוגמא טסה ישירות לארצות הברית ולכן יכולה לחסוך זמן עבור משפחה המגיעה לתקופה קצרה, בעוד חברות תעופה זרות יבצעו עצירה ביעדי ביניים אך יאפשרו מחיר נמוך יותר. בסופו של דבר, הבחירה בין סוגי הטיסות לארצות הברית נובעת מתוך שיקולים פרטיים של ההורים והילדים.

העלות הנמוכה של טיסות לרומניה

לעומת טיסה לארצות הברית אשר מחייבת היערכות מיוחדת, ביקור ביעד קרוב כמו רומניה הוא פיתרון נהדר לחופשה ספונטנית. טיסות לרומניה המגיעות מישראל נוחתות בשדה תעופה הנמצא במרחק של 16 ק"מ מעיר הבירה בוקרטש. אל על, ארקיע, טארום וחברות תעופה מזרח אירופאיות אחרות מציעות טיסות לרומניה במחירים משתלמים. הביקור ברומניה מתנהל באווירה שונה מארצות הברית, כאשר הדגש הוא בעיקר על שמורות טבע, כפרים, עיירות ואתרי מורשת היסטוריים המהווים מקור לגאווה מקומית.

התגובות סגורות