פבר' 14

כך תבחרו בין יעדים לטיול מאורגן יוצא דופן

בקטגוריה טיולי משפחות לצרפת

שם המאמר: כך תבחרו בין יעדים לטיול מאורגן יוצא דופן
דורג על ידי שי בתאריך 14.02.13
דירוג המאמר: 4.0

בחירה בין טיולים מאורגנים יכולים להיות משימה קשה במידה ולא לוקחים בחשבון את השיקולים הנכונים. אך מלבד נושאים כמו מחיר, מסלול ואורך החופשה, הגורם המשמעותי ביותר בהצלחת הטיול הוא היעד. בשנים האחרונות החלו החברות המובילות לארגון טיולים להציע ביקורים ביעדים יוצאי דופן. מלבד טיולים מאורגנים למדינות תיירות מובהקות באירופה או לארצות הברית, חלק גדול מהטיולים מיועד לישראלים אשר מעוניינים לגלות יעד חדש.

Normandy by Greenwich Photography, on Flickr

נורמנדי: כך נראית צרפת האמיתית

טיול מאורגן לנורמנדי הוא הדוגמא הראשונה לדור החדש של היעדים. עד לפני זמן קצר, הדרך היחידה להגיע אל איזורים בצפון מערב צרפת כמו נורמנדי הייתה לתכנן טיול עצמאי. למרות שבחלק מהמקרים מדובר על אפשרות אטרקטיבית, דווקא טיול מאורגן לנורמנדי עונה על כל הצרכים של התיירים בעלות המשתלמת ביותר. בזכות טיול מאורגן לנורמנדי ניתן לא רק לבקר באחד מחבלי הארץ היפים ביותר בעולם, אלא גם לקבל הדרכה וליווי מלאים.

תנו למדריכים להכיר לכם את חבל הארץ של נורמנדי

האופן בו מתנהל טיול מאורגן לנורמנדי מייצג את החשיבות שיש למדריכים עבור המטיילים. גם מטיילים אשר נערכים לטיול, קוראים מידע בנושא ומקבלים המלצות מאנשי מקצוע או חברים לא מכירים את היעד באותה רמה כמו המדריכים. ליווי בזמן טיול מאורגן לנורמנדי נמדד באופן בו הוא משרה על המבקרים את האווירה הנכונה. המדריך יכול לספר על המורשת והמסורת המקומית, לעשות היכרות בין המטיילים לבין התושבים וליצור חוויה בלתי נשכחת. ישראלים המזמינים טיול מאורגן לנורמנדי מספרים כי זו הדרך היחידה להכיר את צרפת כמו שהיא באמת.הטיול המאורגן מקרב את אפריקה לישראל גם טיול מאורגן ליעדים רחוקים באפריקה הוא פיתוח מודרני של תחום התיירות. כיום ניתן להזמין בקלות טיול מאורגן לטנזניה: מדינה יחסית קטנה עם 43 מיליון תושבים במזרח אפריקה. המיקום הייחודי של טנזניה בין קניה, אוגנדה, קונגו וזמביה מקשים על ישראלים רבים את ההגעה אליה. במקביל לביקוש הגובר עבור טיולים לדרום אפריקה, מטיילים רבים בארץ ובעולם אינם מכירים את המשאבים הטבעיים ואת היתרונות של טנזניה.

מדוע כדאי לבקר בטנזניה בליווי מדריך?

אחת הסיבות להצלחה של מסלולי טיול מאורגן לטנזניה קשורה לשפה הרשמית של המדינה, סוואהילי. באירופה ובארצות הברית קל לתיירים לא מקומיים להתמצא ולשוחח עם התושבים, אך באפריקה רבים מהם אינם דוברים אנגלית. קשה לתכנן טיול קצר או ארוך ביעד רחוק מבלי להכיר לפחות חלק מהשפה המקומית. מהבחינה הזו, טיול מאורגן לטנזניה עונה על כל הצרכים. הוא אינו מונע מהמבקרים את ההתרשמות האותנטית, אך הוא משאיר את הטיפול בנושאים הטכניים בידי מדריכים מיומנים. למרות שרוב המדריכים המגיעים מישראל אינם דוברי סוואהילית, חלקם מכירים היטב את המדינה ויודעים כיצד להתמצא בה. מעבר לכך, הרבה מהמסלולים כוללים צירוף של מדריך מקומי אשר פונה אל התיירים באנגלית. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון את הבטיחות בזמן החלפת כספים משום שהמדריכים מכירים את המקומות המיועדים לכך.

איזורי התיירות העיקריים של טנזניה

טיולים מאורגן לטנזניה מתנהל בין אתרי טבע, ספארי והר הקלימנג'רו המרשים. האיזור המזרחי בטנזניה מכיל חלק מהאיים והמקומות המוכרים ביותר באיזור אפריקה, כגון זנזיבר, פמבה ולינדי. גם באיזורים המערביים של טנזניה ניתן למצוא אטרקציות, בעיקר בעיר הבירה דודומה. טיול מאורגן לטנזניה מבטיח חשיפה של כל הסודות האפריקאיים אשר נמצאים ברחבי היבשת. חלק מהטיולים מתמקדים בסיורים רגליים בכפרים בעוד אחרים משלבים את השווקים עם החוף והמכתשים.

התגובות סגורות