מרץ 04

אגם גארדה או היער השחור עם ילדים – טיולי משפחות קסומים

בקטגוריה טיול משפחות לגרמניה, טיולי משפחות לאיטליה

טיול בחוץ לארץ עם הילדים מהווה חוויה כיפית ומאתגרת גם יחד. אין כמו לצבור זיכרונות עם הילדים, לטייל, לכייף וללמוד יחד. אכן ברוב המקרים טיול לחוץ לארץ עם כל המשפחה מהווה חוויה שתורמת רבות לילדים אך תרומתה להורים קצת פחות ודאית. הטיול שעולה לא מעט, מקבל אופי מיוחד ומהווה אתגר לא פשוט. כל טיול שכזה יכול להיות חוויה מהסרטים או סרט אימה בפני עצמו.

כדי שטיול לחוץ לארץ עם הילדים יהיה מהנה וכיפי חשוב בראש ובראשונה לבחור יעד מתאים- יעד שקל להגיע אליו, שהוא נוח ומלא אטרקציות לילדים, שיש בו מתקנים מתאימים לשהייה של משפחות ויש בו הרבה מה לראות ומה לעשות. שני יעדים פופולריים אידאליים לטיולי משפחות הם אגם גארדה המהווה יעד מרכזי לטיולים בחו"ל עם ילדים לרוב הישראלים ולמיליוני תיירים מכל העולם בכל שנה; וכן היער השחור- שהישראלים לאחרונה למדו לחבב יותר ויותר.

נופש באגם גארדה

אגם גארדה מתמלא בכל שנה בחודשים אפריל עד אוקטובר בהמוני משפחות מכל רחבי העולם. בתי ההארחה, מתקני הנופש ושפע האטרקציות לילדים מושכים רבים לחוויה של נופש באגם גארדה. נופש באגם גארדה יחד עם ילדים משמעו פחות ריצה וסימון וי על אתרי חובה ויותר זרימה, נינוחות וטיולי כוכב. מומלץ לבחור אתר לינה מצויד ומאובזר המאפשר שהיה ממושכת למספר רב של אנשים וממנו לצאת ב"טיולי כוכב" לשלל אתרים ולחזור אליו בכל לילה.

בין המקומות בהם ניתן לבלות עם ילדים בזמן נופש באגם גארדה ראוי לציין את האתרים "גארדה לנד"- פארק שעשועים נודע ומהמם, פארק הסרטים וג'ונגל ההרפתקאות שביקור בהם ישולב בנופש בבריכה ובאגם, בשיט, בספורט אתגרי, בטיולים בעיירות סמוכות ובטיולי נופים שלא מצריכים מאמץ מיוחד.

היער השחור עם ילדים

אחד היעדים הקסומים לחופשה נוחה ונעימה עם ילדים הוא אזור היער השחור בגרמניה. ביקור ביער השחור עם ילדים מהווה אופציה לא רק עבור תיירים ישראלים, שרק בשנים האחרונות מגלים את הקסם, אלא גם עבור מיליוני תיירים בכל שנה. מדוע היער השחור מהווה יעד מושלם לטיול משפחות? משום שהוא מלא באתרי נופש המתאימים לילדים ובאטרקציות רבות ומגוונות שימלאו את ימי השהייה שם עבור כל בני המשפחה בכל גיל בשפע של חוויות.

היער השחור עם ילדים הוא פתרון מושלם לחופשה חלומית שכולל הנאה מטבע, מערים ועיירות, שווקים ססגוניים ומרכזי קניות, מסעדות, נופים, כנסיות, היכלות, ארמונות וטיול ביניהם ברגל, באופניים, בשיט ובכל אמצעי שילדים אוהבים. וחשוב כמובן לציין את האטרקציות הבולטות לילדים באזור- לגו לנד, פארק אירופה והמגלשות בטודנאו.

התגובות סגורות