יולי 21

היער השחור עם ילדים או טיול לסין למבוגרים בלבד

בקטגוריה טיול משפחות לגרמניה

שם המאמר: היער השחור עם ילדים או טיול לסין למבוגרים בלבד
דורג על ידי שחר בתאריך 21.07.13
דירוג המאמר: 4.5

התלבטות של הורים רבים בטרם מחליטים על חופשה בחו"ל היא האם לקחת את הילדים יחד איתם, או דווקא לוותר בטיול הקרוב על נוכחותם ולחכות לפעם הבאה. חלק מן ההורים מחליטים לבסוף שחופשה מוכרחה להיות חופשה משפחתית שמעניקה קצת זמן איכות לכל המשפחה יחדיו, הורים וילדים.
חלק אחר דווקא יטען שבכל יום בשנה הם מבלים עם הילדים, בדברים בנאליים יותר או פחות, והזמן היחיד בשנה בו יש להורים אפשרות להיות עם עצמם באופן פרטי הוא זמן החופשה ולכן הבייביסיטר יישאר להשגיח, בעוד ההורים יעלו על טיסה ליעד מרוחק. בכל מקרה עבור שני הצדדים, הנה שתי אפשרויות מרתקות לחופשה בחו"ל.

Black Forest by Fr Antunes, on Flickr

היער השחור עם ילדים שייהנו מהאטרקציות במקום

לאלו שהחליטו כן לקחת יחד עימם את הילדים הנה רעיון לחופשה שונה מכל מה שהכרתם. לא עוד פארק שעשועים כזה או אחר, או סיור בין מוזיאונים כדי לדאוג להתפתחות של הילד, אלא טיול לכל המשפחה ביער השחור. נכון שניתן לעשות את היער השחור עם ילדים וגם בלעדיהם, אבל הרבה יותר מהנה לעשות את הטיול כל המשפחה. היער השחור הוא אחד האתרים המרתקים ביותר בגרמניה ובאירופה כולה, ובייחוד מתאפיין בשילוב של צבעים רבים- הכי רחוק משמו. אורכו של היער השחור הוא כ-170 ק"מ והינו משתרע על 20 ק"מ רוחב ומציג אטרקציות רבות למטיילים בו, עם דגש על ספורט אתגרי דוגמת רכיבת אופניים, שייט קיאקים, סקי וקרוס קאנטרי- כולן אטרקציות שניתן לעשות עם כל בני המשפחה מבוגר ועד טף.

היער השחור עם ילדים שלא ישכחו את הטיול

במהלך טיולכם בין ההרים המושלגים, העצים הירוקים והאגמים התכולים תעברו בין כפרים וערים רבים בדרך. כל עיר וכפר שכזה מתאפיין בשירות אחר שהוא מציע למטיילים בו, החל ממסעדות עם אוכל גרמני מובהק וברים עם בירה גרמנית משובחת, דרך קזינו משופע במשחקי מזל וכלה בספא מרגיע ומפנק. טיול אל היער השחור עם ילדים יזכה אותם ואתכם, לחזות בפסטיבלים רבים בהם תושבי הערים ילבשו את התלבושות המסורתיות ויחבשו את כובעי הפונפונים, ובין המזכרות שתוכלו לרכוש באזור תהיה שעון הקוקייה, זכר לשפע השענים שעסקו במלאכה באזור זה בעבר.

טיול לסין אל החומה הגדולה

אבל כפי שהובטח קודם לכן, לא רק חופשה משפחתית עומדת על הפרק אלא גם חופשה ליעד אטרקטיבי בשביל שני ההורים בלבד. יעד שכזה יכול להיות המדינה המאוכלסת ביותר בעולם, הרי היא סין. המדינה שממוקמת אי שם במזרח הרחוק ידועה לא רק, אבל גם בזכות אחת מהערים המסקרנות ביותר בעולם- בייג'ינג. טיול לסין יפגיש אתכם עם כל ההיסטוריה של המדינה וכיצד היא באה לידי ביטוי בימים אלה. ההיסטוריה הזו כוללת בראש ובראשונה את החומה שהגנה על הסינים מהכובשים המונגולים, החומה הגדולה, או בשמה המוכר יותר כחומת סין. החומה מתחילה בשאנחאיגואן ומסתיימת בלב ליבו של מדבר גובי, אך ישנן מספר נקודות בחומה שעוברות בסמוך מאוד לעיר בייג'ינג ואליהן ניתן להגיע במוניות ובאוטובוסים באופן פרטי, או כחלק מקבוצת סיור היוצאת למקום.

טיול לסין אל כיכר טאיינמן

כמובן שחלק מרכזי נוסף בהיסטוריה של סין זהו מאו טסה טונג, השליט הנערץ של הסינים שהכריז על עצמאותה של המדינה בשער טאיינמן בשנת 1949 בכיכר המפורסמת הנושאת את אותו שם, ואליה כל תייר שעושה טיול לסין מוכרח להגיע. מלבד שער טאיינמן עליו תלויה תמונתו העצומה של מאו, את הכיכר מקיפים מגוון רחב של מבנים היסטוריים נוספים דוגמת הפרלמנט הסיני ומוזיאון ההיסטוריה של סין.

התגובות סגורות