יוני 02

יעד נחשק – צרפת

בקטגוריה טיולי משפחות לצרפת

שם המאמר: יעד נחשק - צרפת
דורג על ידי אלונה בתאריך 2.06.13
דירוג המאמר: 4.5

איזה עונג זה להיות חלק מאחת המשפחות הלוקחות דילים למשפחות לצרפת. הרי צרפת היא אחד מהיעדים מעוררי התשוקה ביותר הקיימים מבין ארצות אירופה. היא תעורר את חמשת חושינו. מדובר בארץ הרומנטיקה, האסתטיקה והיופי. טיולים מאורגנים לצרפת יהיו פתרון טוב כדי לקחת אתכם לארץ הטעמים הנפלאים, בה תוכלו לחוות תרבות מרשימה ונופים מהממים. צרפת היא לא רק באגט צרפתי, אלא הרבה מעבר לכך.

Puesto de Embutidos en el Mercado de Saint Jean de Luz by jlastras, on Flickr

ארץ הקרואסון והשאנסון

טיולים מאורגנים לצרפת יוכלו לעשות לכם טיול מקיף ומעמיק שיכלול את דורדון, פרובנס, עמק הלואר, נורמנדי, בריטני, וכמובן שאי אפשר יהיה לשכוח גם את בירתה של צרפת – פריס המדהימה. גם דילים למשפחות זו אפשרות טובה למדי, כי גם אז תוכלו להגיע לצרפת ולחזות בנופי הטבע עוצרי הנשימה, בריביירה הצרפתית, בארמונות הפאר שיפתיעו אתכם ביופיים וגם בכנסיות עתיקות ובמוזיאונים מרתקים. תוכל לבקר גם במערת "נקרת השטן" המומלצת בהחלט.

צרפת – איזה מקום מרתק

אתם בהחלט בני מזל אם החלטתם לבחור אחד מהמבחר של טיולים מאורגנים לצרפת מדובר במדינה בעלת היסטוריה עשירה, שגורמת לביקור בה להיות בלתי נשכח. אין זה משנה באם מדובר בביקור קצר או ארוך, כי תמיד תרגישו שבא לכם עוד. בוודאי ובוודאי שתיהנו מטיול בשדרות השאנז אליזה המפורסמות. תוכלו לשבת באחד מבתי הקפה וליהנות מאספרסו משובח, יחד עם קרואסון טרי מהמאפייה המקומית האותנטית. דילים למשפחות יאפשרו לכם לבקר אף בארמונות פונטיין בלו הססגוניים.

ארץ הצרפתים

תוכלו לבחור דילים למשפחות הכוללים טיסות, מלון וגם הסעות לשדה התעופה, אך זה לא העיקר. הדיל יכול להיות דיל נחמד. תוכלו לבחור גם טיולים מאורגנים לצרפת, אבל העיקר בכל הדבר הזה, הוא צרפת! לא כל אחת ולא כל אחד יזכו בחייהם לראות את הפלא היפה הזה, הקרוי צרפת. תוכלו לבקר במגדל אייפל ולהגיע לקומתו העליונה כדי לתצפת על פריס הצבעונית והקוסמופוליטית.

 

התגובות סגורות