מאי 07

טיסה לניו יורק עם כל המשפחה

בקטגוריה טיולי משפחות לארצות הברית

שם המאמר: טיסה לניו יורק עם כל המשפחה
דורג על ידי ירדנה בתאריך 7.05.13
דירוג המאמר: 4.5

ניו יורק אחת הערים בה מבקרים הכי הרבה תיירים מארצות הברית ומכל חלקי הגלובוס. התיירים המגיעים לניו יורק מתחלקים למספר קבוצות אבל רובם מגיעים בטיסה לניו יורק.
מישראל יש טיסות סדירות מספר פעמים בשבוע חלקן ישירות משדה התעופה בתל אביב לשדות התעופה של העיר ניו יורק וחלקן עם עצירות ביניים באחד מנמלי התעופה באירופה.

New York Summer 2011 by kevin dooley, on Flickr

הטיסה לניו יורק עם עצירת ביניים מאפשרת כמה דברים. ראשית זו דרך להוזיל את מחיר כרטיס הטיסה. אפשר לטוס בטיסת שכר לאירופה ומשם באחת החברות האירופאיות לניו יורק. בנוסף עצירת הביניים מאפשרת איסוף כוחות ושחרור הגוף מטיסה ארוכה ומתישה.
בטיסה לניו יורק אפשר למצוא נוסעים מכל הסוגים, אנשי עסקים, סטודנטים, משפחות עם ילדים הטסות לביקור מולדת או לביקור משפחתי. בעונת חגי תשרי וחגי האביב הטיסה לניו יורק מלאה באנשים הטסים לחגוג עם המשפחה המתגוררת בארצות הברית ורבים מבין הטסים הם משפחות מהמגזר החרדי.

בנוסף לטיסות של חברות התעופה הישראליות יש גם טיסה לניו יורק מישראל באמצעות חברות תעופה זרות. לפני רכישת כרטיס הטיסה כדאי לעשות סקר שווקים לגבי מחיר הכרטיס.

מרבית הישראלים בוחרים בטיסה לניו יורק במטוסי החברות הישראליות, בעיקר אל על, וזאת מסיבות ביטחון וכשרות המזון המוגש וגם פטריוטיות.

רבים מגיעים בטיסה לניו יורק וממנה לוקחים טיסת המשך לאחת הארצות בארצות הברית. כשמגיעים בטיסה לניו יורק רואים מרחוק נוף מרהיב וגורדי השחקים ופסל החרות משרים אווירה מיוחדת.

חבילות נופש בחו"ל

ישן שיטות רבות לעשות נופש בחוץ לארץ. כל חברת נסיעות מציעה ללקוחות שלה את כל האפשרויות וכל אחד בוחר לצאת לנופש בחו"ל על פי יכולותיו הכלכליים. אחת הדרכים היא חבילות נופש בחו"ל. כל אחת מחבילות הנופש מכילה פרטים שונים.

כדי למשוך את קהל הנוסעים לנופש בחו"ל לרכוש את חבילת הנופש של החברה שלהם מציעה החברה ללקוח כל מיני דברים קטנים. אסור להתפתות ולרכוש חבילות נופש לחו"ל רק בגלל המתנות הניתנות ללקוח אלא צריך לבחון את הכדאיות והמחיר.

בעלות של מרבית חבילות הנופש לחו"ל אפשר למצוא בנוסף לכרטיס הטיסה גם את התשלום עבור בתי מלון, כניסה לאתרים שונים ועוד. על פי יעד הנופש נותנת החברה את התוספות.

אפשר למצוא חבילות נופש לחו"ל, לעונת הקיץ שחלקן מתאימות למשפחות עם ילדים וחלקן מיועדות לזוגות ואנשים מבוגרים. גם לעונת החורף מוציאות חברות הנסיעות חבילות נופש לחו"ל, בעיקר לחובבי ספורט הסקי, אבל לא רק.

חבילות נופש לחו"ל בחורף כוללות בנוסף לנופש בערים גם כניסה לאתרי סקי הסובבים ערים רבות בעולם בהם אפשר לקיים את ספורט הגלישה. בין היתר אפשר לכלול בחבילת הנופש גם השכרת ציוד החלקה, שעורי החלקה על ידי מדריכים מקומיים ומקום לינה באחד מבתי המלון או הצימרים שבמתחם האתר.

כדי שהנופש יהיה מושלם, אפשר לעשות ספורט אתגרי, טיולים רגליים, באמצעות מזחלות ורכבי שטח,ג'יפים. במתחמי בתי המלונות יש גם מקומות בילוי כמו בתי קפה, מסעדות, חנויות ומועדוני לילה.

יש חבילות נופש לחו"ל לזוגות, אנשים בודדים ויש לקבוצות מאורגנות. לא אחת מתארגנת קבוצת חברים או משפחה המעוניינים לצאת יחד לחופשה וחברת הנסיעות מארגנת להם חבילות נופש לחו"ל שתכלול ביקורים ומקומות על פי רצון המשתתפים.

אפשר לרכוש את חבילות הנופש לחו"ל אותן הכינו אנשי צוות חברת הנסיעות ולעומת זאת אפשר לארגן חבילות נופש לחו"ל עם תכנון של הלקוח ואיש הצוות. תמחור חבילת הנופש ייעשה על פי רצונותיו של הלקוח.

התגובות סגורות