יולי 21

נופש ביער השחור או חבילות נופש לרודוס- אפשרויות לטיול משפחתי

בקטגוריה טיול משפחות לגרמניה

שם המאמר: נופש ביער השחור או חבילות נופש לרודוס- אפשרויות לטיול משפחתי
דורג על ידי פאני בתאריך 21.07.13
דירוג המאמר: 4.0

נופש עם כל המשפחה בישראל יכול לפעמים להיות מתיש מאוד. הילדים משתוללים ונעלמים בכל דקה, ההורים רודפים תמיד אחרי איזה אוטובוס או מונית יוביל אותם ליעד הבא ובכלל, במקום חופשה ההרגשה היא שזהו פחות נופש ויותר מרדף. אבל ברגע שעולים על טיסה לחו"ל הכל משתנה. הילדים נרגעים, להורים אין בעיה למצוא את התחבורה הרלוונטית, ובכלל כולם נדבקים באווירה וברוגע של המקום.

Black Forest Church by gwp57, on Flickr

נופש ביער השחור- הנאה ולימוד תרבות

אחד היעדים בהם אפשר לנצל את הרוח הטובה ששורה על המשפחה בחו"ל הוא היער השחור בגרמניה. היער השחור הוא יער המתהדר באורך של 170 ק"מ וברוחב של 20 ק"מ ובתוכו אינספור אטרקציות מהנות להורים ולילדים. נופש ביער השחור הינו לא נופש רגיל, אלא חופשה מיוחדת המשלבת לצד נופש במלוא מובן המילה עם הרים גבוהים, אגמים עמוקים ואינספור מדשאות, גם לימוד התרבות המקומית דרך הכפרים והערים בהם תעברו בדרך, באופן מהנה למדי. כל כפר ועיר שכאלה יתאפיינו בשירות אחר שהם מציעים לכם, החל ממסעדות עם אוכל גרמני מובהק וברים עם בירה גרמנית משובחת, דרך קזינו משופע במשחקי מזל וכלה בספא מרגיע ומפנק. טיול אל היער השחור יביא אתכם לחזות בפסטיבלים רבים בהם תושבי הערים ילבשו את התלבושות המסורתיות ויחבשו את כובעי הפונפונים, ובין המזכרות שתוכלו לרכוש באזור תהיה שעון הקוקייה, זכר לשפע השענים שעסקו במלאכה באזור זה בעבר.

נופש ביער השחור- מתקני שעשועים

כאחד האתרים המרתקים ביותר בגרמניה ובאירופה כולה, היער השחור מציג אטרקציות רבות למטיילים בו. הבולט שבהם הוא כמובן פארק אירופה, פארק השעשועים הגדול בגרמניה, והשני במדד הפופולריות באירופה כולה אחרי הדיסנילנד בפאריז. בפארק לצד מגוון רחב של רכבות הרים ישנם מתקנים רבים ומרתקים, כשבנוסף לכל ממוקם בצמוד אליו פארק קמפינג רחב בו ניתן ללון ולבצע טיול מחנאות משפחתי קטן. נופש ביער השחור יכלול גם, בהתאם ליער רווי אגמים ומעיינות מים, עשרות מגלשות העומדות לשירות הילדים כשרובן מקובצות במקום אחד, פארק המים באדפארדיס, המכיל 18 מגלשות בצבעים שונים לשירותם של ילדכם. ביער תוכלו ליהנות בנוסף לפארקי המים והשעשועים גם מספורט אתגרי לכל המשפחה דוגמת רכיבת אופניים, שייט קיאקים, סקי וקרוס קאנטרי.

חבילות נופש לרודוס- הצד התרבותי

יעד שונה לחלוטין לחופשה משפחתית יכול להיות דווקא האי רודוס. באי תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים. חופים נקיים, אתרים עתיקים והיסטוריים ביניהם תוכלו לטייל והכי חשוב-שקט. ביקור בעיר הממוקמת באי ונושאת באותו שם ישלח אותנו בחזרה לעבר, כיוון שהעיר העתיקה מלאה בסמטאות צרות וארמונות מלוכה ששימשו בעבר מלכים ואדמירלים באי. חבילות נופש לרודוס יביאו אותנו אל בראש ובראשונה האתר המפורסם ביותר באי, הנמצא ממש בסמוך לעיר והוא האקרופוליס של רודוס. האקרופוליס ממוקם על גבעת מונטה סמית', על שמו של האיש שקבע את האתר כנקודת מעקב אחר התקדמות כוחותיו של נפוליאון. מהגבעה תוכלו לחזות בנופים מרהיבים ולהתקדם ממנה לאתרים ארכאולוגים נוספים הנמצאים בקרבתה דוגמא שרידי מקדשו של אפולו.

חבילות נופש לרודוס- הצד החוויתי

אתרים אחרים לחלוטין, שאמנם עדיין מתכתבים עם העבר הגדוש של האי, אך משמשים כיום כאטרקציות עבור תיירים הם האקווריום של רודוס ופארק רודיני. באקווריום הגדול תוכלו לראות את המרכז לחקר ימי של האי ובו זנים שונים של דגים, סרטנים, צבי ים וכרישים. חבילות נופש לרודוס לכל המשפחה מוכרחות לעבור גם בפארק רודיני, בו לצידם של שרידים מהתקופה ההלניסטית תוכלו לנוח על גדות נחלים וליהנות מהטווסים היפהפיים המסתובבים שם באופן חופשי.

 

התגובות סגורות