יוני 02

חופשה משפחתית – לאירלנד או לאילת

בקטגוריה טיול משפחות בארץ

שם המאמר: חופשה משפחתית - לאירלנד או לאילת
דורג על ידי אהרון בתאריך 2.06.13
דירוג המאמר: 4.5

אז מתחשק לכם עכשיו חופש, אבל כזה ייחודי, לא עוד חופשה בעיר קלאסית באירופה, אלא שילוב של ירוק והיסטוריה. טיולים מאורגנים לאירלנד יראו לכם שיש אכן דבר כזה. אירלנד המוריקה, עם מוסיקת החלילים האהובה בעולם כולו, תמלא אתכם בתחושות של ריגוש גדול, יחד עם בירה אירית מסוגים שונים בתוך בפאבים האותנטיים בכפר ובעיר. מרחביה הירוקים של אירלנד, יחד אם החופיים החוליים שבשולי המדינה, אלו רק חלק מהדברים להם תחשפו עם טיולים מאורגנים לאירלנד.

Irland by elwhas, on Flickr

חופשה ייחודית

אירלנד אכן מהווה יעד אטרקטיבי. טיולים מאורגנים לאירלנד יראו לכם את בירתה, דבלין, שהיא בהחלט יעד מרתק ביותר, מבין בירות אירופה. כדאי לכם לבקר בכנסיית ישו, שהיא המבנה העתיק ביותר בעיר, וכן בטירת דבלין החשובה כליבה ההיסטורי – שם תוכלו ראות גם את האגם השחור, שעל שמו נקראת הטירה. טיולים מאורגנים לאירלנד הם פתרון מעולה להתלבטותכם לגבי החופשה הבאה שלכם. תוכלו לראות את מורשתה של דבלין – דבליניה, המספרת את ההיסטוריה של העיר. אל תפספסו את מחוז גאלאווי ואת העיר גאלאווי – הקרויה גם "עיר השבטים".

נופש קיצי באילת

ימות הקיץ חמים פה, ואם חשבתם שאצלכם חם, ובכן, אתם מוזמנים לרדת דרומה לאילת. כיצד תוכלו לעשות זאת? או באמצעות רכב ונסיעה של ארבע או חמש שעות, או באמצעות טיסת ארקיע לאילת אקספרס, טיסה שתחסוך לכם הרבה עצבים וכמו כן גם זמן. היא תוביל אתכם לעיר החמה והדרומית במדינה. שם תוכלו לנפוש על החוף ולבלות במסעדות הרבות שבעיר. ארקיע לאילת אקספרס ייקחו אתכם בקלאסה הישר לנקודה הדרומית ביותר בישראל.

אילת – נופש אידיאלי

איזה יופי שיש טיסות ארקיע לאילת אקספרס. אם עד יום זה חשבת שהדרך היחידה להגיעה לנקודה הדרומית ביותר בישראל היא רק בדרך היבשה, באם מדובר ברכב פרטי או באוטובוס, הרי שכרגע אתם לומדים משהו חדש. טיסות ארקיע לאילת אקספרס יחסכו לכם את עניין הנהיגה הארוכה, או את הנסיעה המלאה באוטובוס ויביאו אתכם ישר לנמל התעופה אילת, המרוחק אך דקות נסיעה ספורות מאזור התיירות של העיר ומחופי הים השונים.

התגובות סגורות