פבר' 24

חופשה משפחתית – בנפרד!

בקטגוריה טיולי משפחות לאיטליה

שם המאמר: חופשה משפחתית – בנפרד!
דורג על ידי אדיר בתאריך 24.02.13
דירוג המאמר: 4.5

הגיע הגיל לשלוח את הילדים לחופשה בנפרד ולצאת אתם ההורים לחופשה בנפרד גם כן. מה עושים ולאיפה נוסעים? היום הערים בעולם מחולקות כך, שברור שבחלקן יהיה הרבה יותר מהנה עבור מבוגרים ובחלקן הרבה יותר מהנה עבור ילדים. החופשות בנויות מסחרית כך שיפנו לקהלי יעד מובחנים, וסביב קהל יעד הזה בנויים כל המוקדים והאטרקציות. הילדים שלכם חסכו לטיול אחרי התיכון? אתם רוצים טיול רומנטי של זוג? הנה כמה אפשרויות…

למבוגרים: רומא

רומא היא אחת הערים הרומנטיות ביותר באיטליה. יש בה אוכל טוב, אמנות ותרבות וכמובן הרבה מאד מותגים וקניות. אם החלטתם שאתם רוצים לנסוע לחופשה רומנטית כזוג בשנות הארבעים לחייו, אין כמו רומא כדי לעשות זאת. שדרות המותגים והאופנה קורצות לגברים ונשים כאחד… הפסלים והאמנות ברחוב וגם במוזיאונים (למי שלא ידע, רומא היא בירת הרנסנס וממנה יצאה כל האמנות המערבית) היא מעניינת וחשובה… האוכל האיטלקי, במיוחד הגרסה הרומאית שלו, ייחודית ועריבה לכך וכמובן, אפשר לשבת בבתי קפה רומנטיים. אם האישה אוהבת כדורגל, אז הזוג יכול להינות גם ממשחק כדורגל טוב אם מזדמן לו בביקור במסגרת טיסה לרומא.

Rome by ryarwood, on Flickr

לצעירים: קוס

דילים לקוס מתאימים לקבוצות צעירים שרוצים להוציא קצת קיטור לפני הגיוס. מדובר על טיולים בסגנון הכל כלול, אבל במחירים זולים יותר וברמה "ירודה" יותר, כלומר מלונות של 2-3 כוכבים, ארוחת בוקר פשוטה וכולי. זה מספיק בדרך כלל לצעירים, שרוצים להינות בבריכה, לשתות אלכוהול במלון ומחוצה לו ופשוט להינות בחו"ל. קוס מציעה שדרת אוכל ושתייה הכוללת מסעדות רחוב ופאבים, היא מציעה חוף ים ועתיקות, ובעיקר חופשה שמשית וייחודית שמתאימה לקבוצות של צעירים שמגיעים מכל העולם.

התגובות סגורות