מרץ 03

טיול משפחות אל ארצות הברית

בקטגוריה טיולי משפחות לארצות הברית

החופשות הארוכות מבית הספר – בעיקר בחגים ובקיץ – מאפשרות למשפחות רבות לצאת לחופשה משותפת וליהנות מזמן איכות יחד תוך היכרות עם מקומות חדשים ותרבויות מעניינות. טיולים בארץ ובחו"ל מאפשרים לכם לחדש את מאגרי האנרגיה שלכם ולרענן מעט את השגרה השוחקת.

טיול משפחות

טיול משפחות הוא כלי לחיזוק הקשר בין ההורים לילדיהם ובאמצעותו ניתן להכיר לילדים מגוון מקומות חדשים ושונים. בין אם אתם בוחרים לטייל בארץ ובין אם הטיול הבא שלכם הוא דווקא מעבר לים, טיול משפחות מקרב את הילדים לטבע, מעודד את הסקרנות שלהם וחושף אותם לשפות חדשות, אנשים מיוחדים ומקומות שלא רואים בכל יום.

טיולים בארצות הברית

ארה"ב היא ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. יעדים רבים בה הם מוקד לטיולים עבור צעירים, זוגות, משפחות ומבוגרים. לאוהבי השמש והחופים מומלץ לנסוע למיאמי, שם מזג האוויר חם ונעים, אם כי חשוב לבחון את מזג האוויר מראש – סופות הוריקן תוקפות את העיר אחת לכמה שנים. אוהבי התרבות, הקניות והעיר הגדולה יוכלו לבלות ימים ארוכים ברחבי מנהטן, לצפות במחזמר בברודוויי, להתפרע במסע קניות במייסיז או לשתות קפה בסנטרל פארק. חובבי הקולנוע והטלויזיה מוזמנים ללוס אנג'לס, כולל סיור ברחבי הוליווד ובברלי הילס, ומי שאוהב הימורים ויוקרה יהנה מאוד בלאס וגאס על שפע בתי הקזינו שבה ומלונות הפאר.

תרבות עשירה

טיולים בארצות הברית חושפים את המטיילים לשפע של תרבויות, נופים ואטרקציות. לכל מדינה אופי שונה ותרבות ייחודית. חיי הלילה בניו יורק סוערים, בעוד בוסטון מתפארת בעיקר באתרים ההיסטוריים והמרשימים שבה. הרעש וההמולה ברחובות לוס אנג'לס לא קיימים בפרברים השקטים של ניו ג'רזי. טיולים בארצות הברית הם תמיד מעניינים ולעולם לא תשבעו מהם. המטבע המקומי הוא, כמובן, הדולר האמריקאי וישראל מקדימה את מדינות ארה"ב ב-7 עד 9 שעות.

התגובות סגורות