יולי 02

כך תתכנו טיולי משפחות לצפון בצורה יעילה

בקטגוריה טיולי משפחות לאנגליה

שם המאמר: כך תתכנו טיולי משפחות לצפון בצורה יעילה
דורג על ידי מוקי בתאריך 2.07.13
דירוג המאמר: 4.0

רוצים לצאת לטיול משפחות בלתי נשכח? זכרו כי הסוד לטיול משפחות מוצלח בחו"ל, נעוץ באתרים שבהם כל המשפחה תיהנה – לא רק מוזיאונים היסטוריים למבוגרים, ולא רק פארקי שעשועים לילדים, אלא שילוב בין שניהם, וכמובן כמה שיותר אתרים שמהם כל המשפחה תוכל ליהנות. מבחינה זו, אחד מהיעדים המומלצים ביותר היא העיר לונדון. טיולי משפחות ללונדון נחשבים כבר זמן רב להצלחות מסחררות, בין השאר בזכות העובדה שלונדון מפותחת מאד מבחינה תיירותי, וכשזה מגיע לתחום התיירות המשפחתית – לונדון היא בית ספר לערים בכל העולם. עם זאת, כאשר אתם עורכים טיולי משפחות ללונדון, כדאי לערוך מראש רשימה של אתרים שכדאי לבקר בהם, כך שתדעו להכין היטב גם את הילדים שלכם, ולתכנן את המסלול בחוכמה.

<London Eye and County Hall From Westminster Bridge by srboisvert, on Flickr

אז היכן כדאי לבקר?

האתר הראשון שבו כדאי לבקר במסגרת של טיולי משפחות ללונדון, הוא גן החיות המפורסם של העיר. גן החיות של לונדון נחשב לאחד מהגדולים ביותר בעולם, עם שפע זנים של בעלי חיים מסוגים שונים – כול לגם זנים נכחדים. גן החיות כולל בתוכו סיורים מודרכים לקבוצות, וכן אפשרות לטיול חופשי בתוך המתחם. בגן החיות יש גם עוד פעילויות נוספות תמורת תשלום נוסף. כמו כן, היתרון של גן החיות הוא בכך שהוא פתוח כל ימות השנה, למעט חג המולד.

אתר נוסף שבו כדאי לבקר במסגרת של טיולי משפחות ללונדון, הוא האקווריום הענק של לונדון. מדובר על מתחם עצום, עם שפע של זנים ימיים שונים. במתחם עצמו תוכלו לא רק לצפות בדגים השונים – תוכלו גם לצפות בהאכלה שלהם ולהאכיל אותם בעצמכם, ואף ללטף את הזנים הידידותיים יותר. מדובר על חוויה מדהימה להורים ולילדים גם יחד.

אתר נוסף שבו כדאי לבקר הוא הלונה פארק שנקרא צ'סינגוטון. מה שמייחד את הלונה פארק הנ"ל הוא בעובדה שבמרכזו יש לא פחות ולא יותר מאשר גן חיות קטן – מה שהופך את הביקור בו למדהים וחווייתי.

כמובן שמעבר לאתרים הלו, יש עוד שפע של אתרים קטנים יותר שכדאי לבקר בהם – לונדון עמוסה בפארקים שאפשר לנוח ולטייל בהם, תיאטראות לילדים ולמבוגרים, מתחמי קניות, ועוד אתרים מדהימים.

 

כל מה שחשוב לדעת על יבוא ויצוא

מחוץ למסגרת הנופש המשפחתי שלכם, אתם מעוניינים להרחיב את העסקים שלכם לחו"ל, ובעצם לפתוח בתהליך של יבוא ויצוא מוצרים מישראל ולישראל במקביל. אחת השאלות היא כמובן עם איזה מדינה כדאי לקיים עסקים? יש שווקים שנחשבים מנוצלים יחסית – בעיקר השווקים המערביים אליהם חדרו בעיקר השחקנים הגדולים. לעומת זאת, עסקאות של יבוא ויצוא מול מדינות מתפתות הם תחום אחר לחלוטין, שכן המדינות הללו כשמן כן הן – מתפתחות, ולכן הן צמאות לעסקים חדשים אשר יחדרו לתוכה. מבחינה זו, מדינה כמו סין – נחשבת למדינה מיוחדת מאד שכן היא עצומה בגודלה, עם משאבים שכמעט אף מדינה לא יכולה להתחרות בהם – אך היא עדיין בשלבי הפיתוח הכלכלי שלה, ולא קרובה כלל למיצוי הפוטנציאל שלה. לכן, אנשי עסקים ישראלים רבים שרוצים לחדור לשוק מתפתח – בוחרים בשוק הסיני.

 

אבל מה צריך לזכור?

עם זאת, יש לזכור שהשוק הסיני הכלכלי שנחשב לשוק מתעורר, אמנם רוצה לקדם עסקים של יבוא ויצוא, אך איש העסקים הישראלי יכול להיתקל במכשול רציני – של התרבות הסינית. עסקים עם הסינים שונים באופן מהותי מעסקים עם אירופאים או אמריקאים, שתרבותם המערבית קרובה מאד לתרבות הישראלית. התרבות הסינית לעומת זאת היא שונה מאד – היא בנויה בין השאר על קודים של כבוד וציות להיררכיה, ועל העבודה שלא כל דבר נאמר בפנים. איש עסקים ישראלי שרוצה לבצע יבוא ויצוא מול סין, חייב לדעת כיצד לגשת לתחום, ולקרוא לא מעט על הקודים העסקיים של סין. יש כמובן לקחת זאת בחשבון – וכך לדעת גם כיצד לבצע עסקים בצורה נכונה.

התגובות סגורות