יוני 19

טיולי משפחות לאיטליה או טיולי משפחות לצרפת?

בקטגוריה טיולי משפחות לאיטליה, טיולי משפחות לצרפת

שם המאמר: טיולי משפחות לאיטליה או טיולי משפחות לצרפת?
דורג על ידי קרן בתאריך 19.06.12
דירוג המאמר: 4.0

אם השנה החלטתם לצאת עם טיול מאורגן לצרפת או טיול מאורגן לאיטליה ואתם עדיין מתלבטים, הנה לכם כמה טיפים לגבי סוג טיולים אלה, כדי שתוכלו לבחור בנינוחות את הטיול המועדף עליכם. גם צרפת וגם איטליה הן מדינות רחבות ידיים. שלא כמו ישראל מחולקות מדינות אלה לאזורי משנה, שעל מנת להגיע אליהם יש לטוס או לקחת רכבת מהירה. המרחקים הם גדולים וכשאומרים טיול מאורגן בצרפת או טיול מאורגן באיטליה יש לדעת לאיזה איזור הכוונה. כמובן שינם טיולי "מתחילים", שבהם תדלגו ממקום למקום עם אוטובוס ממוזג ותישנו במקומות שונים בכל לילה. כמובן שגם אופציה זו פתוחה עבורכם וניתן להצטרף לסוג כזה של טיול מאורגן לצרפת או לאיטליה או טיסה לאירופה בכלל…

חבילות למשפחות לאיטליה – רומא ודרום איטליה

טיולים מאורגנים לאיטליה הם טיולים מיוחדים במינם. לא משנה איפה תטיילו תמיד תתקלו בטיפוסים איטלקים מיוחדים במינם, באתרים הסטורים עתיקים ועתיקים פחות וגם בכל המודרניות העוטפת כיום את איטליה לאורך המגף כולו. איטליה היא ארץ עשירה במסורת והיסטוריה לצד היותה מדינה מערבית ומתקדמת. טיול מאורגן לרומא ודרום איטליה בחודשי הקיץ יתקיל אתכם עם מזג אויר נוח וים תיכוני, כמעט כזה כפי שאתם מכירים מהארץ. טיול מאורגן באיטליה כולל טיסה לאיטליה, בית מלון מדרגה ראשונה או דרגת תיירות טובה מקבילה, סיורים וביקורים בכל אתרי תוכנית הטיול כולל דמי כניסה, הטיול נערך באוטובוס מודרני וממוזג והכלכלה במלונות היא חצי פנסיון וכן מדריך טיולים בעברית.

כשמתחילים טיול ברומא נשארים לילה ראשון בעיר ועורכים סיור בעיר בקריית הותיקאן וכדומה. ולאחר מכן מגיעים ומטיילים במקומות הללו: הפארק הלאומי אברוצו, מונטה קסינו – אתר קרבות חשוב מימי מלחמת העולם השנייה, האי הציורי קאפרי, נפולי, סורנטו, חוף הים של אמלפי, פוזיטנו, פומפיי – העיר ההיסטורית שנקברה תחת אפר הר הגעש, כן בקאזרטה קסטלי רומאני. טיול כזה נמשך כשבעה ימים ושישה לילות והוא מאורגן על כל פרטיו.

Roquebrun, France

טיול משפחות לצרפת – למה כדאי?

טיול מאורגן לצרפת דומה בפרטי הטיול לטיול משפחות באיטליה. גם כאן הטיול כולל טיסה ומלון, כניסה לכל האתרים והמקומות המצוינים בתוכנית הטיול, מדריך בעברית, אוטובוס מודרני ומשוכלל ואירוח על בסיס חצי פנסיון. טיול מאורגן לצרפת יתחיל מפריז. לאחר הכרות ראשונה עם עיר האורות ימשיך הטיול לכיוונים שונים. טיול מאורגן בצרפת הוא אחד מהטיולים המבוקשים ביותר בעולם התיירות. רק בצרפת במבקרים למעלה משמונים מליון תיירים בכל שנה והכמות הולכת וגדלה כל הזמן. טיול מאורגן לצרפת יכלול בדרך כלל סיור וביקרו במקומות הידועים ביותר כמו ברואן, מונט סן מישל, חבל בריטני וקמפר, עמק הלואר וכיוצא באלה. טיול מאורגן לצרפת בחודשי הקיץ מאפשרים לכם ליהנות ממזג אויר טוב ויציב רוב העונה למרות שלעיתים יורד גשם ברחבי המדינה. בנוסף לכל האתרים המוכרים בצרפת נמצא גם גן השעשועים הענק של דיסני, והוא לבדו שואב תיירים רבים הבאים עם משפחות וילדים כדי ליהנות מן האטרקציה האמריקנית בלב היבשת האירופאית.

חבילות למשפחות לצרפת או חבילות למשפחות לאיטליה – כבר החלטתם?

לא משנה איזו מדינה מן השתיים מדברת אליכם יותר. גם צרפת וגם איטליה נחשבות לעמודי התווך של אירופה מכל הבחינות. גם לצרפת וגם לאיטליה היסטוריה ארוכת שנים בעיצוב היבשת האירופאית ולשתיהן יש המון מה להציע לתיירים. כאשר את מחליטים עשו זאת באמצעות אחת מחברות הנסיעות הותיקות והידועות כדי שתוכלו ליהנות מוניטין גבוה, רמת ארגון מעולה וטיול איכותי בכל המובנים.

למידע עבור טיולים לברצלונה

למדריך הרשמי של צרפת

התגובות סגורות