מאי 12

נופש משפחתי ביער השחור בגרמניה

בקטגוריה טיול משפחות לגרמניה

שם המאמר: נופש משפחתי ביער השחור בגרמניה
דורג על ידי רותם בתאריך 12.05.13
דירוג המאמר: 4.5

משפחות רבות בוחרות לצאת יחד לנופש משפחתי. בתקופה בה כולם עסוקים במשך רוב ימות השבוע וימות השנה ואין להם זמן איכות אחד עם השני, יש מספר דרכים לאחד את בני המשפחה, ימי החופשה הם המתאימים ביותר לקירוב לבבות והידוק קשרים. יציאה לנופש משפחתי היא דרך אחת לעשות זאת.

לא כל המשפחות יוצאת לנופש משפחתי בחוץ לארץ. חלקן מעדיפות להישאר בארץ ולבלות נופש משפחתי באילת או בכל עיר אחרת. חלק מהמשפחות אף מעדיף לעשות נופש משפחתי בטיול בטבע בצפון או דרום הארץ. משפחות מהצפון או הדרום מגיעות למרכז ומבלות נופש משפחתי באחד מבתי המלון הרבים.

יש משפחות הבוחרות לצאת לחוץ לארץ. כדי לצאת לנופש משפחתי בחו"ל עם ילדים בגילאים שונים כדאי לבחור יעד שיתאים לכולם. כמעט בכל מדינה ישנם אזורים בהם יש אטרקציות ואתרים המתאימים גם לילדים.

Family Skiing by Harold Jarche, on Flickr

טיול ליער השחור

היער השחור נמצא בדרום מערב גרמניה והוא גובל מצד אחד עם שוויץ ובצד השני עם צרפת. עיקר פרנסת תושבי המקום היא התיירות וכן מתעשיית שעונים. בנוסף עציו משמשים כחומר גלם. היער השחור הוא אחד מהמקומות המתויירים בגרמניה.

ליוצאים לטיול ליער השחור מחכה נוף מרהיב עם מפלי מים טבעיים, פארק גדול ועיירות ציוריות. בתוך היער אפשר למצוא אטרקציות מיוחדות והוא מהווה מקור לאגדות רבות. אחת האגדות המפורסמות היא אגדת עמי ותמי שהמאמינים באגדות טוענים שהתרחשה ביער זה.

כל מי שכבר יצא לטיול ביער השחור או מתעניין וקורא חומר כתוב על היער השחור אינו יכול להתעלם ממאכלים מסוימים שאפשר למצאם אך ורק באזור זה. כמו עוגת היער השחור, מאכלי בשר החזיר המיוחדים למקום ותעשיית הקירש (המשקה החריף) שהיא חלק בלתי נפרד מהיער השחור.

התגובות סגורות