מרץ 03

נופש משפחתי באיטליה- יש תמורה להשקעה

בקטגוריה טיולי משפחות לאיטליה

משפחות רבות אימצו את אירופה כיעד המועדף לנופש שלהן, ובצדק. טיסות קצרות, ישירות וסדירות, מגוון עצום של אפשרויות, בילויים ואטרקציות לכל המשפחה- כל אלו יוצרי ביקוש ועניין רב בקרב הישראלי חובב הטיולים והחוויות. חופשות חורף הפכו אף הן למקור עניין בקרב המטייל הישראלי, חובב הגיוון והשוני אשר נחשף לכמה אופציות אטרקטיביות במיוחד.

סקי באיטליה- גולשים בין הפיצה והפסטה

חופשת סקי באיטליה היא פתרון נפלא של נופש משפחתי מיוחד וחווייתי מאד. אתרי סקי באיטליה הם מגוונים וברובם מסלולים לילדים ולמתחילים. עיירות וכפרי הסקי באיטליה הן ותיקות, עתיקות ממש ושמרו על צביונן האותנטי לאורך כל השנים, למרות שהן משמשות כאתרי תיירות ונופש. בניגוד לצרפת שם הגישה למסלולי הסקי היא ממש מפתח המלון, אתרי סקי באיטליה הם מרוחקים יותר ויש לעשות כברת דרך כדי להגיע למסלול. רבים רואים בדבר יתרון ונהנים מהנוף המקסים המקדם את פניהם מדי בוקר ומהצצה לחייהם של תושבי העיירה.

אתרי סקי באיטליה הם רבים מאד. כולם מצויים בצפון איטליה, בחלק המזרחי והמערבי שלו וביניהם, אתרים באזור הדולומיטים עוצרי הנשימה, מחוז ואל ד'אוסטה ומחוז פיימונטה. אזור הדולומיטים מושפע מאד מחבל טירול וגם התושבים דוברים את השפה הגרמנית, בעוד שאזור פיימונטה שוכל בסמוך לשכנתו הצרפתית למרגלות המון בלאן.

  • דולומיטי סופר סקי- אתר, או אזור סקי, בהרי הדולומיטים בו מאוגדים שנים עשר אזורי סקי ביחד. מסלול סלה רונדה הוא מסלול היקפי המקיף את רכס סלה וכל האזור הוא פשוט יפהפה. הנקודה הגבוהה ביותר היא קרחון מרמולדה. שלושת אלפים מאתיים ושבעים מטרים מהם משקיף אחד הנופים היפים ביותר בעולם. מסלול סלה רונדה חוצה ארבעה עמקים המקיפים את הרכס.
  • ואל גרדנה- אתר סקי באיטליה זה חביב מאד על הישראלים. ניתן לצאת ממנו אל סלה רונדה או להסתפק באתרי הסקי של ואל גרדנה. הנופים באזור מקסימים וקרובים לעיירות בלבה גרדנה, סנט כריסטינה ואוטיזיי היפות.
  • מדונה די קמפיליו- אחד מאתרי הסקי המפורסמים והיוקרתיים ביותר באיטליה. הוא נמצא על רכס ברנטה אשר שייך להרי הדולומיטים.
  • כריסטינה ד'אמפצו- אתר סקי באיטליה זה נמצא ליד העיר קורטינה ד'אמפצו. הוא יוקרתי מאד ובעל הסטוריה מפוארת. אתר זה שייך לרשימת שנים עשר המועדונים היוקרתיים ביותר בהרי האלפים.
  • צ'רביניה- זהו אתר סקי הגבוה ביותר באיטליה.האתר נמצא למרגלות פסגת מונטה רוסה ופסגת מטרהורן המפורסמות.
  • קורמיור- זהו אתר סקי קטן, מקסים, כפרי ונעים. אתר זה מתאים מאד לגולשים מתחילים

נופש משפחתי באתרי סקי באיטליה

איטליה היא מקום אידיאלי לנופש משפחתי ייחודי ומלכד. אתרי הסקי באיטליה הם ברובם ידידותיים מאד למתחילים ולילדים ומאפשרים הנאה לכל המשפחה. עבור הילדים זוהי חוויה יוצאת דופן ויוצאת מן הכלל ועבור ההורים זוהי הזדמנות לנופש מסוג אחר.
כמובן שאם אינכם בעניין סקי תועלו ליהנות ממגוון רחב של נופש משפחתי באיטליה ובאירופה כולה, המציעה למשפחות אין ספור אתרי בילוי ונופש, החל מעיירות נופש על חופו של ים ועם פינוקים מרגיעים ומשמחים רבים לחופשת בטן גב וכלה בטיולים בערי אירופה היפות והמיוחדות עם כל ההסטוריה המפוארת שלהם, העבר המרתק, המוזיאונים, הרחובות ההסטוריים, טירות, מבצרים, כנסיות ומה לא. ניתן לשלב נופש משפחתי עם סקי באיטליה כאשר חלקו הראשון של הנופש הוא באתר סקי וחלקו השני הוא סיורים או מנוחה באחת העיירות הציורית שמסביב.

התגובות סגורות