פבר' 13

טיולי משפחות באירופה – סקי בקלאב מד

בקטגוריה טיולי משפחות לצרפת

שם המאמר: טיולי משפחות באירופה – סקי בקלאב מד
דורג על ידי ברוך בתאריך 13.02.13
דירוג המאמר: 4.0

רבים מגלים את אירופה גם בחורף. יש הרבה מקומות באירופה בחורף ששווה להגיע אליהם גם בתקופת החגים הנוצרים וגם לאתרי סקי שונים. בתקופת החגים מומלץ לקחת את המשפחה והילדים לאחת מערי אירופה הקלאסיות ולחזות בערים האירופאיות המקושטות לכבוד החג, התושבים מכניסי האורחים בתקופה זו והשופינג הנהדר בכל אחת מערי אירופה.

Edmonton Ski Club by wburris, on Flickr

סקי בקלאב מד למשפחות

מועדוני קלאב מד בהרי האלפים ידועים באיכות הגבוהה שלהם ובאירוח הנפלא מעניקים לאורחיהם. משפחות עם ילדים מוזמנות לחופשת סקי בכל אחד ממועדוני הרשת בהרי האלפים. תוכלו למצוא מועדונים גם בחלק הצרפתי והשוויצרי של האלפים וגם באיזורים האוסטרים והאיטלקים של שרשרת הרים זו. קלאב מד מציע אירוח למשפחות ומסלולי גלישה למתחילים עם מורי סקי מיוחדים לילדים. טיול משפחות באירופה יכול להיות חוויה מסעירה לכל המשפחה ואם הילדים ידלקו על הספורט הנהדר הזה תמצאו את עצמכם יוצאים לסקי שנה אחרי שנה.

סקי בקלאב מד – מועדונים שונים

סקי בקלאב מד היא חופשה נהדרת לבודדים, לזוגות, לקבוצות ולמשפחות. תיאום חבילת הסקי צריכה להיעשות יחד עם משרד המתמחה בכך כדי שיוכל לספק את החבילה המתאימה לכם בדיוק. יש אתרי סקי שמיועדים יותר למתחילים וילדים ויש אתרים למתקדמים שלא כדאי להגיע אליהם אם אתם לא בקיאים עדיין בסוג ספורט זה.

טיולי משפחות באירופה – לפסח

הנה מגיע חג הפסח ומעבר לאתרי הסקי המרובים שתוכלו לנפוש בהם עם המשפחה, תוכלו בפסח הקרוב לעשות טיולי משפחות באירופה באין ספור מקומות כשהמומלצים ביותר הם צפון איטליה ששם מזג האוויר מעולה בתקופה זו של השנה, איזור האגמים המרהיב עם אין ספור אטרקציות לילדים ומקומות בילוי למבוגרים. ואם תרצו תוכלו להזמין גם טיולים לנוסע העצמאי למשפחה כולה.

התגובות סגורות