ספט' 10

קלאב מד סקי – חופשת סקי לכולם

בקטגוריה טיולי משפחות לצרפת

שם המאמר: קלאב מד סקי – חופשת סקי לכולם
דורג על ידי אלינור בתאריך 10.09.12
דירוג המאמר: 4.5

קלאב מד הוא אחד מרשתות מועדוני הנופש הידועים בעולם. ראשיתו של המועדון באי הספרדי מיורקה בשנת 1950, שבו לנו האורחים בבקתות קש על יד שפת הים ונהנו מפעילויות משותפות בזמן החופשה. מאז התרחבה הרשת וכיום נמצאים מועדוני קלאב מד בכל רחבי העולם וגם באתרי סקי מובילים וידועים.

קלאב מד סקי – ההתחלה?

סקי קלאב הוא מועדון סקי הממוקם באתר גלישה לנוחות הנופשים. קלאב מד סקי החל את דרכו בשוויץ בשנת 1956 ומאז נפוצו מועדונים רבים באתרי סקי בכל רחבי האלפים ובמקומות שונים באירופה. המועדון הרחיב את פעילותו גם לאיזורים שמחוץ לאירופה וכיום ניתן למצוא מועדוני קלאב מד בכל רחבי העולם. לאחר שידרוגים ושינויים רבים באסטרטגית הניהול של הרשת נחשבת כיום רשת המועדונים של קלאב מד למאד ריווחיים ומאד מבוקשים ורבים מבקשים חופשות בקלאב מד, למשל סקי בצרפת בקלאב.

skiing by nonanet, on Flickr

קלאב מד סקי לדוגמה – קלאב מד סקי לה מונייר בצרפת

Les Menuires נמצאת באלפים הצרפתים בגובה של 2000 מטר. המקום נמצא באיזור המכונה "שלושת העמקים" ובגלל גובהו יש בו שלג רב לגלישה וגם להתגלגלות. באתר זה יש 291 מסלולי גלישה המתאימים לכל הרמות וכמעט חצי מהם מתאימים למתחילים והם מאד קלים לגלישה. במסורת מועדוני הקלאב מד גם במועדון זה ישנם שירותים רבים למשפחות עם ילדים ותוכלו ליהנות מהפעלות רבות לילדים בכל שעות היום. בדומה למועדוני קלאב מד אחרים גם כאן החדרים מרווחים ומותאמים למשפחות עם ילדים ותוכלו ליהנות מחופשה עם פנסיון מלא בתנאים מעולים.

סקי קלאב מד הוא מושג שמאפיין מקומות שכוללים חופשת סקי כוללת והרבה מאד אטרקציות נוספות. בהרבה ממקומות אלה כוללים סקי קלאב גם מרכזי ספא, בריכות שחייה מקורות, פעילויות מגוונות לילדים ומרכזי בילוי למבוגרים הכוללים מסעדות, מועדוני לילה, בארים וכדומה.

התגובות סגורות