מרץ 06

השכרת רכב בספרד

בקטגוריה טיולי משפחות לספרד

שם המאמר: השכרת רכב בספרד
דורג על ידי בני בתאריך 6.03.14
דירוג המאמר: 4.0

אם תשאלו את רוב הישראלים מהו היעד האחרון בו הם היו ככל הנראה שלא תקבלו את התשובות אליהן התרגלתן עד לפני כשנתיים או שלוש. לא פריז, לא לונדון ואפילו לא רומא נמצאות בראש הרשימה, כי אם העיר שמוליכה אותה היא דווקא ברצלונה.

השכרת רכב בספרד- מדריד וברצלונה

הפנינה הקטלונית של ספרד מצטרפת למדריד, ויחד הם יוצרות שילוב חזק שהופך את ספרד לאחת המדינות המתויירות ביותר, אם לא הכי מתויירת, לא רק בקרב התייר הישראלי אלא בקרב תושבי אירופה והעולם כולו. גם ברצלונה וגם מדריד הן ערים נהדרות לטיולים בשל האתרים המיוחדים והמרתקים שנמצאים בהן, ערים לא פחות נהדרות גם לבילויים בזכות המסעדות ובתי הקפה אותם תוכלו למצוא ברחביהן, ולשיאן הן מגיעות באמצעות מרכזי הקניות ההומים שלהן, מרכזי קניות בהן כל אחד יכול להשיג כמעט הכל. אך אם יש משהו שיכול להוסיף עוד נדבך קסום אל הערים הקסומות ממילא, זה רכב. השכרת רכב בספרד, ולא חשוב באיזו עיר, תוכל לחסוך לכם זמן ארוך של המתנה למוניות ולאוטובוסים, בין אם אתם מעוניינים להישאר בעיר עצמה, ובין אם אתם מעוניינים לצאת ולשאוף מעט אוויר במקומות אחרים.

השכרת רכב בספרד מחוץ לערים הגדולות

אם תישארו בערים כמובן שרכב יוכל לחסוך לכם סכומים גבוהים של כסף, אולי אפילו יותר ממה שהוא יחסוך לכם מבחינת זמן. במדריד ובעיקר בברצלונה יש מספר לא מבוטל של תיירים, מה שמעניק לגיטימציה להעלאת מחירי התחבורה הציבורית שוב ושוב, בעיקר במוניות עליהן הפיקוח קטן הרבה יותר. אם תהיו מעוניינים לצאת החוצה, אחד האתרים הבולטים ביותר אליהם קרוב לוודאי שתהיו מעוניינים להגיע, בטח אם תשתכנו בברצלונה, הוא אתר הנופש קוסטה בראווה הממוקם בקרבתה של בירת קטלוניה, אליו תוכלו להגיע באמצעות רכב שכור, ותוך כדי לנסוע בכבישים המרהיבים של המדינה. בכלל, דומה כי לא רק אם תגיעו לברצלונה או למדריד רכב יהיה אחד הפתרונות הטובים ביותר עליהם תחשבו, אלא השכרת רכב בספרד תהיה פתרון אטרקטיבי ביותר גם במלאגה, סביליה ו-ולנסיה.

התגובות סגורות