פבר' 12

קולמן – סטנדרטים אחרים לייצור מוצרי מחנאות ושטח

בקטגוריה טיול משפחות בארץ, ציוד לטיולי קמפינג

שם המאמר: קולמן - סטנדרטים אחרים לייצור מוצרי מחנאות ושטח
דורג על ידי יוחאי בתאריך 12.02.13
דירוג המאמר: 4.0

סביר להניח כי מי שקיימת אצלו תרבות המחנאות, טיולי תרמילים בשטח והינו חובב טבע או איזה ברביקיו משובח ישמע על חברת קולמן האחראית על ייצורם של מגוון פריטים מובילים אשר משמשים לטיולים בשטח. שמם הולך לפניהם בזכות הציוד האיכותי, האמינות והחשיבה שהושקעה בפיתוח כל כלי ומוצר .

אם כבר קמפינג אז קולמן

חברת קולמן היא חברה אמריקנית עם וותק רב. היא הוקמה בשנת 1944 בארצות הברית ומעל מאה שנים שהיא שומרת על המוניטין שלה בזכות המוצרים האיכותיים, ההמצאות הייחודיות הרשומות כפטנט, ומגוון המוצרים ההפוכים את חווית השימוש בהם לנעימים ונוחים. ציוד המחנאות של חברת COLMAN הוא מן המובילים בעולם, וכולל בין היתר אוהלים, צלונים, צידניות, בנזיניות, שקי שינה, פנסים, מזרונים מתנפחים ועוד. בישראל מספקת חברת קולמן שירותי גריל גז גם לארגונים גדולים אשר מפעילים חדר אוכל ונדרשים לבשל לכמות גדולה של סועדים .

COLMAN – פטנטים רשומים
האוהלים של חברת קולמן לא מיוצרים לפני שנבדקו ופותחו בתנאי מעבדה כאלה ואחרים. תהליך הפיתוח כולל דימוי של תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו גשם, שלג, סופת חול ואפילו הוריקן. בזכות הפיתוחים הללו מצליחה חברת קולמן לייצר אוהלים בסטנדרטים גבוהים ביותר, חזקים ועמידים ואפקטיביים עד מאד. כמו כן בולטים הגדלים המיוחדים של האוהלים, אשר הגדולים שביניהם יכולים לאכלס עד שמונה איש, ומספקים מענה נפלא לטיול משפחתי צמוד, באוהל חזק ועמיד ביותר. להעצמת החוויה מייצרת חברת קולמן גם מזרונים מתנפחים המגיעים עם משאבה, לנוחות ושינה מושלמת גם בתנאי שטח .

לאכול טוב עם קולמן

חברת קולמן מייצרת צידניות שהן פשוט אחרות. האיכות, החוזק, העמידות, הם אלו שהופכות את הצידניות של קולמן לכל כך פופולריות בקרב המטיילים. צידניות קולמן הן קלות מאד לנשיאה, מתוכננות כך שישמרו על דברי המזון והמשקאות בטמפרטורה הרצויה ומגיעות בגדלים שונים בהתאם לצורך .

העם צועד על קיבתו ? COLMAN יסייעו במשימה

המוצרים הייחודיים של חברת קולמן נותנים מענה מושלם גם לברביקיו הביתי. מגוון דגמים איכותיים של גריל גז, ביניהם קולמן גאלאקסי הידוע באיכותו הרבה. גריל זה כולל שלושה מבערים, יש בו כלי אחסון גדול, מד חום יעיל וניתן להזיזו ממקום למקום בשל היותו נייד. גריל זה הוא מעולה לאירוח ולארוחות משפחתיות בחצר והתחזוקה שלו קלה ונוחה .
יותר ויותר ישראלים מגלים את חווית הטיולים בשטח, לינה בתנאי קמפינג והיכולת להיות ספונטני, להחליט היכן לישון להקים שם אוהל, להתחבר לטבע ולמה שהוא מעניק לנו ולייצר חוויות איכותיות ביותר, מרגשות ומקרבות לבבות. טיולי שטח מתאימים לכל בני המשפחה והם מקור הנאה בלתי נדלה עבור הילדים והמבוגרים כאחד. כדי לקיים טיולי שטח נוחים וחווייתיים רצוי להצטייד באביזרים שיקלו על השהייה בשטח ולהיות ערוכים למצבים בהם תזדקקו לדבר מה ולא יהיה ישוב סמוך בו תוכלו לקנות את הפריט החסר. חברת ניין, מפיצת מוצרי קולמן בישראל, מציעה לכם להצטייד בציוד מחנאות ומוצרים איכותיים נוספים, נוחים וחכמים, שישמשו אתכם הן בטיולי טבע, הם בארוחות בחצר הבית והן בביתכם. מוצרי חברת COLMAN אותם מפיצה חברת ניין הם מוצרים בהם האיכות מדברת עד עצמה, מומלצים לכל אדם המחפש את הנוחות בשילוב עם הבטיחות וניכר כי מאחורי כל אחד מהמוצרים עומדת מחשבה, תכנון ופיתוח המושתת על בדיקות בתנאי מעבדה כדי לייצר את הטוב ביותר. COLMAN – שווה לזכור את השם הזה .

התגובות סגורות