יולי 21

טיול ליער השחור, לפריז ולהולנד- טיולים למשפחות באירופה

בקטגוריה טיולי משפחות להולנד

שם המאמר: טיול ליער השחור, לפריז ולהולנד- טיולים למשפחות באירופה
דורג על ידי הדס בתאריך 21.07.13
דירוג המאמר: 4.0

לפני כל חופשה עם הילדים בחו"ל עולות שאלות רבות. איך נוכל להבטיח שנשתלט עליהם בכל יום לאורך כל שעות היממה. כיצד נתמודד עם העובדה שישנם מקומות שאנחנו רוצים לראות בזמן שהילדים מעוניינים ללכת למקום אחר. והאם באמת עשינו החלטה נכונה כשלקחנו אותם אתנו מחוץ למדינת ישראל. אז לכל השאלות הללו יש תשובות, ובאמת אין יותר מדי מה לדאוג לילדים בחו"ל כיום. מספר היעדים והאטרקציות העומדים לרשותם, יחד עם העובדה שהפעילויות הללו ישמחו גם את מרבית ההורים מבטיחים שלא תהיה בעיית השתלטות על הילדים, שלא תרצו ללכת למקום אחר ובעיקר שלא טעיתם שהחלטתם להביא אותם אתכם.

from paris with love by agaw.dilim, on Flickr

טיולים למשפחות בפריז

בכל אירופה נמצאים יעדים אטרקטיביים משותפים להורים ולילדים- החל מאתרים היסטוריים בהם יוכלו ההורים והילדים להשכיל יחד, דרך פארקים לאומיים ושמורות טבע בהם יחזו יחד בנופים המרהיבים שיש לכל מדינה להציע, וכלה בפארקי שעשועים שפזורים ברחבי היבשת שבהם הילדים בוודאי שייהנו, וגם אתם תמצאו מה לעשות. אחת מהמדינות בהן תמצאו שפע של טיולים למשפחות ובילויים משותפים היא צרפת. העיר פריז בדרך כלל מוזכרת בנשימה אחת עם רומנטיקה וזוגיות, אבל לא רק מגדל אייפל ושדרות השאנז אליזה נמצאות בה. בראש הרשימה של טיולי משפחות בעיר נמצא כמובן דיסנילנד פריז. פארק השעשועים יכול למלא גם טיול שלם עם כל המתקנים, ההצגות והחוויות שהוא מכיל בתוכו, מה עוד שבצמוד אליו הוקם אתר נופש הכולל בית מלון ובו תוכלו לישון ולנפוש אם התכנון שלכם לגבי הפארק הוא למשך יותר מיום אחד. מלבד מתקני שעשועים, בפריז תוכלו למצוא יערות וגנים רחבים דוגמת יער ונסן, יער קלאסי עבור טיול משפחות לצרפת, בו מלבד אגמים, צמחיה ומסעדות ניתן למצוא גם את גן החיות של פריז, וגני טיולרי בהם תוכלו לנוח לאחר סיור במוזיאון הלובר או שייט בנהר הסיין, ששניהם מצויים בסמוך אליהם.

טיולים למשפחות ברחבי הולנד

מדינה נוספת שנחשבת לקלאסית עבור משפחות היא הולנד. בניגוד לצרפת, שם הן המשפחות והן שאר התיירים המגיעים למדינה, מתנקזים בעיקר לפריז, בהולנד המשפחות לא מתרכזות אך ורק באמסטרדם. טיולים למשפחות במדינה אולי יתחילו בעיר המרכזית של הולנד עם סיור בשוק הפרחים המרהיב, שכיאה למדינה שמתגאה בייצוא פרחים, מכיל אלפי צבעים וריחות שונים ומשונים, מהם תוכלו ליהנות. משם תוכלו להמשיך לכפר הקטן קינדרדייק, שם ישנו מקבץ של טחנות רוח עתיקות ביניהן ניתן לבצע סיור על גבי אופניים וליהנות, בנוסף לטחנות, גם מטיול משפחתי בכפר. כמובן שגם בהולנד ישנם מתקני שעשועים ולאחר שספגתם תרבות, הגיע הזמן לפרוק מעט אנרגיה בפארק השעשועים ביער אפטלינג, המשתרע על פני שטח עצום וכולל טירות אבירים, פטריות ענק וגינות פרחים מרהיבות לא פחות מאלו שנמצאות באמסטרדם.

טיול ליער השחור בגרמניה

המדינה הבולטת הנוספת, אך כמובן שלא האחרונה, שמציעה שלל אטרקציות עבור משפחות באירופה זו גרמניה. בגרמניה הטיול המומלץ ביותר עבור משפחות וילדים הוא טיול ליער השחור. היער השחור הוא אחד מן היערות המרתקים ביותר בעולם, ובניגוד לשמו גם אחד מהצבעוניים שבהם. במהלך הסיור ביער תוכלו לחוות חלק מהתרבות הגרמנית דרך סיור בכפרים המקומיים או בערים התואמות את רוח המקום דוגמת פרייבורג ובאדן-באדן. בנוסף, תזכו לחזות באגמים מרהיבים הפרושים בכל המקום, כשהמפורסם בהם הוא אגם טיטיזי, הסמוך לעיירה הנושאת את אותו שם ובה מקומות בילוי למבוגרים ומגלשות מים לילדים. אם גם כאן לא תרצו לוותר על מתקני שעשועים אז בקרבתו של היער ממוקם פארק אירופה, פארק השעשועים הגדול ביותר בגרמניה.

 

התגובות סגורות